Lirio

Lirio

Stropní světlo

  Lirio

  Stropní světlo

  Stvořte světlo, ovládněte stín

  Spony z litého hliníku drží silné skleněné panely v čtvercové nebo obdélníkové základně v provedení Wenge nebo hliník. Kwadro. Jednoduše výjimečné. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Lirio Stropní světlo

KWADRO, matný chrom 3450417LI Najít podobné výrobky

Stvořte světlo, ovládněte stín

 • Vhodné pro instalaci na stěnu nebo na strop

  Vhodné pro instalaci na stěnu nebo na strop

  Toto svítidlo můžete instalovat dvěma způsoby – na stěnu nebo na strop – takže jej můžete umístit na optimální místo v každé místnosti.

 • Jednoduchá provedení s výraznými liniemi

  Může být osvětlení více než pouhé řešení problémů s tmou? Svítidlo Lirio od společnosti Philips odpovídá na tuto otázku nekompromisně a provokativně díky provedení inspirujícím k prosvětlení a ovládnutí stínu v okolním prostředí.

 • Unikátní vzhled a skvělá atmosféra u vás doma

  Unikátní vzhled a skvělá atmosféra se svítidlem Lirio od společnosti Philips prosvětlí váš domov a vytvoří skvělou atmosféru. Dopřejte si trochu elegance, která vám bude sedět.

 • Moderní materiály a výjimečná kvalita

  Nejnovější technologie v kombinaci s pokročilými technikami kvalitního řemeslného zpracování ve vyvážené řadě svítidel. Je velkým překvapením a radostí v odvětví řešení osvětlení: svítidlo Lirio od společnosti Philips je prostě unikátní.

 • Žárovka(y) Philips součástí balení

  Toto svítidlo se dodává se žárovkou (žárovkami) Philips, které vám nabízejí tu nejlepší kvalitu a účinnost, jež dokonale odpovídá vašemu svítidlu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat