Podhledová svítidla

  Podhledová svítidla

  Světlo je důležitá ingredience

  Dejte si příjemnou večeři pod světlem tohoto svítidla Philips myKitchen Finesse, určeného k instalaci pod skříňky. Umožňuje zvýšit jas, pokud se věnujete pečlivé práci v kuchyni, nebo je lze ztlumit a vytvořit tak útulnou náladu (stmívač je volitelný). Toto svítidlo Finesse je modulární a snadno se čistí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myKitchen Podhledová svítidla

Finesse, nerez 334511716 Najít podobné výrobky

Světlo je důležitá ingredience

 • Součást modulárního systému

  Součást modulárního systému

  Tento výrobek je součástí modulárního systému. Znamená to, že jej lze připojit k jiným výrobkům z tohoto systému a vytvořit libovolnou kombinaci. Další výrobky patřící do systému poznáte podle červeného, ozubeného kousku skládačky puzzle.

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru.

 • Vysoce kvalitní světlo s věrnými barvami

  Vysoce kvalitní světlo s věrnými barvami

  Díky tomuto kuchyňskému svítidlu Philips se barvy odrážejí přirozeným a věrným způsobem. Právě tak jako ve slunečním světle.

 • Žárovka Philips je vždy přibalena

  Žárovka Philips je vždy přibalena

  Součástí balení jsou vysoce kvalitní žárovky Philips, které umožní dosáhnout nejlepšího světelného efektu.

 • Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

  Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

  Nastavte intenzitu světel Philips pomocí vypínače umožňujícího ztlumení (není součástí balení). Toto osvětlení je tak ideální pro zdůraznění funkce či vytvoření prostředí pro jakoukoli příležitost, ať už jde o příjemnou večeři ve dvou nebo zábavu s rodinou a přáteli v obývacím pokoji.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat