Nástěnné svítidlo

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/332574816/332574816_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Nástěnné svítidlo

  Giving light a new experience

  Toto architektonické nástěnné svítidlo ze šedého hliníku upoutá veškerou pozornost svým skvělým tvarem. Vyzařuje silné hřejivé bílé světlo LED a vytváří krásné efekty obousměrného světla. Inspirativní světelná záře pro sofistikovaný životní styl. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myLiving Nástěnné svítidlo

Patra, hliník, LED 332574816 Najít podobné výrobky

Giving light a new experience

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Toto svítidlo využívá nejnovější technologii osvětlení společnosti Philips s nejmodernějšími, vysoce výkonnými diodami LED, jež poskytují záři teplého bílého světla s teplotou barvy 2 700 K.

 • Mimořádně dlouhá životnost

  Mimořádně dlouhá životnost

  Zdroj světla, kterému můžete důvěřovat. Svítidla Philips LED nabízí výjimečně dlouhou životnost, nejméně 20 000 hodin, což odpovídá životnosti 20 let při průměrném používání 3 hodiny/den a 13 000 cyklech zapnutí a vypnutí. Se svítidly Philips LED se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

 • Ušetří až 80 % energie

  Ušetří až 80 % energie

  Technologie osvětlení LED využívaná ve svítidlech společnosti Philips je vysoce energeticky účinná (7,5W modul vydává světlo v intenzitě 350 lumenů). Proto každé z těchto svítidel šetří energii, pomáhá spotřebitelům ušetřit za elektřinu a přispívá k ochraně životního prostředí. Chcete-li svůj domov osvětlit energeticky účinnými svítidly, která přinášejí skvělé světlo a jsou k dispozici v řadě moderních provedení, hledejte výrobky LED společnosti Philips.

 • Splynutí světla a designu

  Toto designové svítidlo s esencí minimalismu se vzpírá tradičním omezením a vytváří světlo a světelné tvary inspirující čistoty a krásy.

 • Efekt světla nahoru i dolů

  Toto nástěnné svítidlo vyzařuje paprsky nahoru a dolů, čímž vytváří elegantní a nepřehlédnutelné dekorativní světelné efekty za zdech.

 • Efekt rozptýleného světla

  Rozptýlené světlo svítidla Philips bíle a teple ozáří místnost a umožní tak kombinovat funkčnost a respekt vůči životnímu prostředí.

 • Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

  Díky tlačítku diskrétně zabudovanému do výrobku můžete snadno rozsvěcovat i zhasínat.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat