Smart LED TV

  Smart LED TV

  Oceněný výkon

  Řada 9000 oceněná cenou EISA jako nejlepší LCD televizory za posledních 10 let přináší inovaci v obraze a možnostech připojení. Systém Perfect Pixel HD a LED zaručuje ten nejrealističtější obraz. Funkce Ambilight a 3D Max filmy oživí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Smart LED TV

81 cm (32"), Full HD 3D Max, DVB T/C/S2 32PFL9606K/02 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Oceněný výkon

3stranný Ambilight a nejlepší kvalita obrazu

 • Ambilight Spectra 3 umocňuje divácký zážitek

  Rozšiřte svůj divácký zážitek o další rozměr díky technologii Ambilight Spectra 3. Tato patentovaná technologie Philips zvětšuje obrazovku promítáním světla ze 3 stran zadní strany televizoru na stěnu. Funkce Ambilight automaticky upraví barvu a jas tak, aby odpovídaly televiznímu obrazu. Díky funkci pro přizpůsobení se stěně je barva světla dokonalá bez ohledu na barvu stěny.

 • Funkce 3D Max pro opravdu pohlcující 3D zážitek

  Nechte se uchvátit 3D filmy ve vlastním obývacím pokoji s technologií 3D Max. Kombinace rychlého zobrazení a aktivních brýlí se závěrkou poskytuje realistickou hloubku v rozlišení Full HD. Ve spojení s brýlemi 3D Max je vše připraveno pro maximální zážitky ve 3D.

 • Full HD TV a technologie Perfect Pixel HD Engine pro mimořádný jas

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu. Obrazovka Full HD s 1920 x 1080 pixely přináší vynikající obraz bez blikání se skvělým jasem.

 • Perfect Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech Full HD

  Vychutnejte si akci bez chvění. Technologie Perfect Natural Motion odhadne pohyb v obraze a opraví chvění jak ve vysílaném, tak v nahraném filmovém materiálu (včetně filmů ve formátu 1080p a 24p True Cinema na discích Blu-Ray a DVD). Bez ohledu na rychlost akce na obrazovce je výsledkem mnohem plynulejší a nerušenější obraz s vynikající ostrostí. Vychutnejte si výkon pohybu, který překonává kvalitu kina!

 • Vynikající obraz LED s neuvěřitelným kontrastem

  Vynikající obraz LED s neuvěřitelným kontrastem

  Nejpokročilejší světelná technologie LED v tomto Full HD LED televizoru kombinuje atraktivní minimalistický design s úžasnou kvalitou obrazu a také s nejnižší spotřebou energie ve své kategorii. Navíc světelná technologie LED neobsahuje žádné nebezpečné materiály. Díky podsvícení LED si můžete vychutnat nízkou spotřebu energie, vysoký jas, neuvěřitelný kontrast a ostrost i živé barvy.

 • 600Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  600Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  Standard 600Hz Perfect Motion Rate (PMR) přináší mimořádnou ostrost pro jasný a živý obraz v rychlých akčních filmech. Nový standard Philips PMR představuje kombinaci viditelných efektů displeje s nejrychlejší obnovovací frekvencí, funkce Perfect Natural Motion a unikátního vzorce zpracování, pro bezkonkurenční ostrost pohybu.

 • 40W technologie SoundStage pro dynamický silný zvuk v ultratenkém televizoru

  40W technologie SoundStage pro dynamický silný zvuk v ultratenkém televizoru

  Technologie SoundStage společnosti Philips s výstupním výkonem 40 W RMS má mnohem větší dynamiku a výkon než cokoli, co jste dosud slyšeli z televizorů LCD. Nyní je možné kombinovat ultratenký design se silným zvukem z televize. Podstavec na televizor skrývá pokročilý ultratenký systém reproduktorů. Ten kombinuje hluboké a živé basy s mimořádnou čistotou zvuku. Díky pokročilým úpravám zpracování si můžete užít výjimečný zvukový zážitek i při umístění na zdi. Vychutnejte si skvělý zvuk ve spojení s ultratenkým designem.

 • Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV

  Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV

  Půjčujte si filmy přímo z online videopůjčoven, sledujte své oblíbené kanály pomocí funkce Catch-Up TV a vychutnejte si bohatou nabídku online aplikací se službou Net TV. Můžete také brouzdat po internetu.

 • Vychutnejte si fotky, hudbu a filmy na televizoru s technologií DLNA

  Vychutnejte si fotky, hudbu a filmy na televizoru s technologií DLNA

  Sdílejte fotky, hudbu a filmy prostřednictvím technologie DLNA z chytrého telefonu, tabletu nebo počítače a vychutnejte si je na velké obrazovce.

 • Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice

  Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice

  Ovládejte svůj televizor co nejsnadněji a nejpohodlněji. Chcete-li ovládat aplikaci Smart TV, stačí připojit bezdrátovou klávesnici nebo použít smartphone či tablet.

 • Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

  Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

  Nahrajte si živé digitální vysílání na zařízení USB zapojené do vašeho televizoru Philips nebo pozastavte obsah, kdykoli si chcete udělat přestávku, a pokračujte ve sledování, kdykoli chcete. Použijte funkci elektronický programový průvodce (EPG) k nalezení svých oblíbených televizních programů a jednoduše si nastavte své oblíbené nahrávky. Nyní můžete sledování televize naplánovat podle sebe.

 • S funkcí WiFi MediaConnect lze přehrát všechny filmy z laptopu na televizoru

  S funkcí WiFi MediaConnect lze přehrát všechny filmy z laptopu na televizoru

  Funkce Wi-Fi MediaConnect promítá obrazovku počítače na televizoru prostřednictvím WiFi připojení. Už žádné starosti s typy souborů – pokud je váš počítač přehraje, televizor je zobrazí*.

 • Integrované připojení Wi-Fi k bezdrátovému používání aplikací služby Net TV a funkce Simplyshare

  Užijte si filmy, fotografie, zábavu a další online obsah přímo ve vašem televizoru a bezdrátově. Pomocí jednoduchého průvodce snadno připojte televizor k vaší bezdrátové domácí síti. Procházejte aplikace pomocí dálkového ovladače televizoru a vyberte z široké řady nabízených aplikací.

Zobrazit všechny specifikace
 • Technologie 3D TV vyžaduje příslušenství Philips PTA516 (3D brýle s aktivní závěrkou) a zdrojové zařízení kompatibilní s technologií 3D a 3D film.
 • Net TV: Pro kompletní nabídku služeb ve vaší zemi navštivte webové stránky www.philips.com/smarttv.
 • Wi-Fi Media connect: Přehrávání videa může být ovlivněno výkonem počítače a šířkou pásma sítě Wi-Fi. Minimální a doporučené požadavky na systém naleznete na stránkách www.philips.com/wifimediaconnect. Zobrazuje obsah s malým zpožděním několika sekund. Mohou se objevit malé rozdíly mezi obrazem a zvukem.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • 8denní EPG, služba není dostupná ve všech zemích
 • Nahrávání a pozastavení sledování na zařízení USB vyžaduje prázdný pevný disk USB o velikosti minimálně 32 GB, nejlépe však 250 GB (není součástí dodávky). Funkce je k dispozici pouze pro kanály DVB-T C a S, nikoli pro analogové vysílání nebo externí vstupy.
 • Nahrávání na zařízení USB funguje pouze u digitálních kanálů s podporou elektronického programového průvodcem (IP-EPG), funkce může být omezena na určité země a kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou proti kopírování vysílaného obsahu (CI+). Je nutné připojení k internetu.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Tento televizor obsahuje olovo jen v určitých částech nebo součástkách, kde nelze použít jinou technologii, v souladu se stávajícími osvobozujícími klauzulemi směrnice RoHS.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat