širokoúhlý Flat TV

  širokoúhlý Flat TV

  Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

  Televizor Philips Cineos s plochou obrazovkou, technologií Pixel Plus 2 HD, funkcí Ambilight 2, nejnovější technologií LCD a motorizovaným otočným stojanem přináší mimořádný zážitek ze sledování. Zařízení Digital Media Reader vám poskytne ještě širší přístup k multimediálnímu obsahu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos širokoúhlý Flat TV

32", LCD, HD Ready 32PF9830/10 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

díky technologiím Pixel Plus 2 HD a Ambilight 2

 • HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu s vysokým rozlišením a plně se připravte na zdroje vysokého rozlišení jako set top box HDTV nebo disk Blu-Ray. HD ready je ochranná známka zařízení, které nabízí vyšší kvalitu obrazu než technologie progressive scan. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku, která zobrazuje signál s vysokým rozlišením. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI, s podporou HDCP. Zobrazuje signál s rozlišením 720p a 1080i při frekvenci 50 Hz a 60 Hz.

 • Technologie Pixel Plus 2 HD pro lepší detaily, sytost a čistotu

  Technologie Pixel Plus 2 HD pro lepší detaily, sytost a čistotu

  Pixel Plus 2 HD nabízí jedinečnou kombinaci dokonalé ostrosti, přirozených detailů, zdokonalenou hloubku, živé barvy, plynulý a přirozený pohyb ze standardních televizních signálů, signálů s vysokým rozlišením a multimediálních zdrojů. Každý pixel přijímaného obrazu je vylepšen, aby odpovídal okolním pixelům, díky čemuž je obraz přirozenější. Nežádoucí faktory v komprimovaném multimediálním obsahu jsou detekovány a sníženy, což zajišťuje čistý a ostrý obraz. Digitální redukce šumu zajišťuje, že obraz je dokonale hladký a zároveň ostrý jako břitva.

 • 2kanálová aktivní technologie Ambilight vylepšuje zážitek ze sledování

  2kanálová aktivní technologie Ambilight vylepšuje zážitek ze sledování

  Funkce Ambilight zdokonaluje zážitek ze sledování vytvářením okolního osvětlení, které doplňuje barvy a intenzitu světla obrazu. Zcela vás vtáhne do obsahu, který sledujete, a prohloubí tak váš zážitek. Přizpůsobením okolního osvětlení umožňuje uvolněnější sledování a lepší vnímání detailů, kontrastu a barev obrazu. Barvy systému Ambilight se automaticky a nezávisle přizpůsobují obrazu na televizoru.

 • LCD displej WXGA s vysokým rozlišením 1366 x 768p

  Tento displej WXGA disponující nejmodernější technologií LCD obrazovek je vybaven širokoúhlým vysokým rozlišením 1366 x 768p pixelů. Poskytuje skvělý obraz bez blikání díky technologii Progressive Scan, s optimálním jasem a vynikajícími barvami. Tento živoucí a ostrý obraz vám nabídne vylepšený zážitek ze sledování.

 • Dva integrované reproduktory NXT Monolith s úžasným výkonem

  Přelomový princip plošného zdroje zvuku NXT byl vyvinut v technologii soustav reproduktorů Monolith, která používá vnější plochu televizoru jako reproduktorovou membránu a reproduktory jsou prakticky neviditelné. Výsledkem je ohromující design a čisté a přímé vyzařování zvuku.

 • Podstavec ve shodném provedení s motorizovaným otáčením dodáván s přístrojem

  Vysoce kvalitní podstavec je určen přímo pro tento televizor a usnadňuje umístění televizoru s plochou obrazovkou Flat TV bez nutnosti vrtání děr do zdi. Vychutnejte si pohodlné nalezení ideálního úhlu sledování a kouzelný efekt motorizovaného otočného podstavce ovládaného dálkovým ovládáním televizoru. Otáčí se o celých 60 stupňů (30 stupňů na každou stranu), s pamětí pro střední a „předchozí“ pozici. V zadní části je neviditelně uspořádána kabeláž. Tento podstavec je určen pro umístění na příslušný podstavec na zemi.

 • Slot USB a slot pro paměťové karty pro okamžité přehrání multimédií

  Můžete okamžitě sledovat a sdílet své filmy, fotografie a hudbu. Slot pro paměťovou kartu přijme karty typu Compact Flash I a II, Memory Stick, SD Card / Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (až 2 GB) a Multi Media Card. Jednoduše vložte paměťovou kartu do slotu na straně televizoru a můžete otevřít multimediální soubory na kartě. Konektor USB umožňuje přístup k multimediálním souborům většiny disků USB a většiny digitálních fotoaparátů (zařízení třídy USB).

 • Nejmodernější možnosti připojení rozhraní HDMI a DVI-I s nejvyšší kvalitou

  Rozhraní HDMI a DVI-I poskytují nekomprimované digitální připojení RGB ze zdroje na obrazovku. Eliminací konverze do analogového signálu dosahuje perfektního přenosu obrazu. Nezkreslený signál zajišťuje méně blikání a jasnější obraz. Rozhraní HDMI inteligentně zprostředkuje maximální rozlišení ze zdrojového zařízení. Vstup HDMI je plně zpětně kompatibilní se zdroji DVI, ale nabízí také digitální audio. Rozhraní HDMI a DVI-I používají ochranu proti kopírování HDCP. Vstup DVI-I je kompatibilní s analogovou technologií Progressive Scan, signály HDTV a PC (VGA).

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat