Profesionální televizor LCD

  Profesionální televizor LCD

  Univerzální a interaktivní televizor Hospitality

  Tento stylový televizor Hospitality s nízkou spotřebou je plně připraven pro interaktivní využití. Vaši hosté si vychutnají skvělý zážitek ze sledování, volitelně vylepšený o možnost poslechu hudby v koupelně a upravenou uvítací zprávu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionální televizor LCD

32", LCD, HD Ready 32HF5445/10 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Univerzální a interaktivní televizor Hospitality

Televizor LCD Philips HD Ready

 • Technologie Pixel Plus HD pro lepší detaily, sytost a čistotu

  Technologie Pixel Plus HD pro lepší detaily, sytost a čistotu

  Technologie Pixel Plus HD je technologie zpracování obrazu, která umožňuje sledovat obsah, který je živý, přirozený a skutečný. Výsledkem je maximálně přirozený obraz s neuvěřitelnými detaily a hloubkou z jakéhokoli zdroje HD.

 • Dálková aktualizace softwaru

  Televizní software, ovládající funkce typické pro hotel, může být dálkově aktualizován certifikovaným poskytovatelem systému.

 • SmartCard balení Xpress kompatibilní pro interaktivní systémy

  Volitelnou jednotku SmartCard Xpress Box lze umístit na zadní stranu televizoru. Jednotka umožňuje připojení dekodérů a aplikačních karet jiných výrobců k televizoru, a tím rozšíření jeho funkcí. Pomocí ovládacích rozhraní Serial Xpress (podporuje protokoly UART a RS232) a SmartPlug lze televizor též připojit k externím dekodérům a set-top boxům všech hlavních výrobců interaktivních systémů.

 • Uvítací zpráva na displeji

  Při každém zapnutí se na obrazovce televizoru objeví uvítací pozdrav.

 • Otočný stojan, poskytující ochranu proti krádeži

  Tento LCD televizor přichází s otočným stojanem, díky němuž lze televizi sledovat z libovolné pozice v místnosti. Stojan může být připevněn ke stolu či nábytku, čímž poskytuje další zabezpečení proti krádeži.

 • Funkce Wireless SmartLoader pro rychlé klonování

  Nabízí možnost snadného bezdrátového zkopírování všech naprogramovaných nastavení z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

 • Konektor externího reproduktoru a dodatečné napájení

  Televizor je vybaven audio konektorem s výstupem zesilovače pro snadnou instalaci externího reproduktoru (například v koupelně) bez potřeby investic do externího zařízení. Extra integrovaný napájecí zdroj odstraňuje potřebu odděleného napájecího zdroje pro interaktivní systém. V případě samostatného použití lze přídavný napájecí zdroj vypnout a šetřit energii.

 • Uzamčení nabídky pro instalaci

  Zabraňuje neautorizovanému přístupu k nabídce pro instalaci a konfiguraci, čímž zajišťuje maximální pohodlí hostí a předchází zbytečným nákladům na opětovné programování.

 • SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

 • Design přátelský k životnímu prostředí a kryt omezující hoření

  Podpora udržitelného rozvoje je nedílnou součástí toho, jak společnost Philips přistupuje k obchodu. Televizory Philips jsou navrženy a vyráběny podle našich principů EcoDesign, které jsou zaměřeny na snižování celkového dopadu na životní prostředí snižováním spotřeby, odstraněním nebezpečných látek, snížením hmotnosti, efektivnějším balením a lepší recyklovatelností. Televizory Philips mají též speciální kryt z materiálu, který omezuje oheň. Nezávislé testy provedené službami požární ochrany ukázaly, že zatímco běžné televizory po styku s plameny mohou požár v domácnosti zesílit, televizory Philips k šíření ohně nepřispívají.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat