Televize

  Televize

  Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

  Tento televizor Philips Cineos Widescreen přináší novou úroveň kvality obrazu. Technologie PixelPlus 2 nabízí unikátní kombinaci dokonalé ostrosti obrazu, hlubokého prostorového dojmu, skutečně přirozených detailů a zářivě živých barev kdykoli a ze všech zdrojů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos Televize

29", technologie 100Hz Digital Scan 29PT9020/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

díky technologii Pixel Plus 2

 • Technologie obrazovky Real Flat přináší realističtější obraz

  Plošší obrazovka nabízí větší úhel sledování, co nejlepší obraz a minimalizuje odrazy.

 • Technologie Pixel Plus 2 pro lepší detaily, sytost a čistotu

  Pixel Plus 2 je technologie pro zpracování digitálního obrazu, která vylepšuje rozlišení nehybných a pohyblivých obrazů. Nepřidává pouze pixely, ale také pixely zlepšuje a tím dosahuje neuvěřitelné ostrosti a hloubky obrazu, vždy a z jakéhokoliv zdroje. A nezlepšuje pouze rozlišení. Další výhodou je lepší reprodukce barev vedoucí k jemnějším barevným detailům a skvělému jasu.

 • Funkce Digital Natural Motion pro plynulý pohyblivý obraz

  Společnost Philips vyvinula systém Digital Natural Motion, který eliminuje trhavý pohyb v obraze. Systém Digital Natural Motion předvídá pohyb objektů a upravuje trhané pohyby ve vysílání i v nahrávaném filmovém materiálu (například na disku DVD). Výsledný hladký, dokonale ostrý obraz přenáší zážitek ze sledování na vyšší úroveň.

 • Technologie 100Hz Digital Scan poskytuje stabilnější obraz

  Tradiční televizor zobrazuje obraz snímáním 50krát za sekundu (frekvencí 50 Hz). Tuto frekvenci může lidské oko vnímat jako blikající obraz. Televizory s frekvencí 100 Hz snímají obraz 100krát za sekundu, čímž toto blikání eliminují. Funkce digitálního snímání u televizorů Philips zdvojnásobuje rychlost snímků za vteřinu a blikání tak není pozorovatelné. Výsledkem je stabilnější obraz poskytující úlevu vašim očím.

 • Systém Active Control se světelným senzorem vylepší kvalitu obrazu

  Systém Active Control je jedinečný a inteligentní způsob optimalizace kvality obrazu měřením a analyzováním příchozího signálu pro automatické úpravy nastavení kvality obrazu. Využívá světelný senzor pro přizpůsobení obrazového jasu podmínkám osvětlení v místnosti.

 • Virtual Dolby Surround pro zvukový zážitek jako v kině

  Virtual Dolby Surround je technologie zpracování zvuku pro dokonalejší prostorové zvukové efekty. Vytvoří stejný dojem jako systém Dolby Pro Logic bez přídavných zadních reproduktorů. Budete zcela vtaženi do děje na televizní obrazovce.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat