LCD monitor s funkcí MultiView

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/298x4qjab_00/298x4qjab_00_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  LCD monitor s funkcí MultiView

  Panoramatické zobrazení, křišťálově čistý obraz

  Tento 29” ultraširoký displej Philips vás okouzlí křišťálově čistým obrazem s rozlišením 2560x1080 a nádhernými barvami. Fascinující obrazovka 21:9 AHIPS s mimořádně úzkým rámečkem poskytuje panoramatické zobrazení světa. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s funkcí MultiView

Ultraširoký 21:9, 73 cm (29"), 2560 x 1080 298X4QJAB/00 Najít podobné výrobky

Panoramatické zobrazení, křišťálově čistý obraz

s ultraširokým displejem MultiView

 • Minimalistický vzhled díky mimořádně úzkému rámečku

  Nové displeje Philips využívají nejnovější technologii panelů a jsou navrženy s důrazem na minimalismus, takže tloušťka vnějšího rámečku je přibližně pouhých 2,5 mm. Ve spojení s černým matricovým pruhem o šířce asi 9 mm zabudovaným v panelu je celková šířka rámečku výrazně snížena, což zajišťuje minimální rušení a maximální velikost pro sledování. Toto provedení je zvláště vhodné pro použití více displejů nebo dlaždicové uspořádání například při hraní, grafickém designu a v profesionálních aplikacích: mimořádně úzký rámeček vám zprostředkuje pocit jako při použití jednoho velkého displeje.

 • Menší únava očí díky technologii Flicker-free

  Menší únava očí díky technologii Flicker-free

  Kvůli způsobu ovládání jasu na obrazovkách s podsvícením LED čelí někteří uživatelé blikání na obrazovce, které způsobuje únavu očí. Technologie Flicker-free společnosti Philips využívá nové řešení regulace jasu, snižuje blikání a sledování je pak komfortnější.

 • Technologie SmartKolor pro bohaté a živé barvy

  Technologie SmartKolor pro bohaté a živé barvy

  SmartKolor je inteligentní technologie obohacení barev, která dokáže rozšířit zobrazované barevné spektrum. Zvýrazní úroveň zisku RGB monitoru a zajistí tak bohaté a živé barvy pro vaše fotografie i videosnímky.

 • Funkce SmartTxt pro optimalizaci čtení

  Funkce SmartTxt pro optimalizaci čtení

  Funkce SmartTxt představuje inteligentní algoritmus, který usnadňuje čtení textových aplikací, například dokumentů PDF nebo elektronických knih, které obvykle vyžadují lepší zaměření a soustředění. Funkce SmartTxt zvyšuje kontrast a ostrost okrajů textového obsahu a zlepšuje čitelnost. Obraz je optimalizován pro čtení prostřednictvím úrovně stupnice šedé na displeji spolu s vyvážením bílé, jasu a kontrastu.

 • Panoramatická obrazovka AH-IPS 21:9 poskytuje vynikající obraz

  Tento nejnovější displej Philips využívá pokročilý panoramatický panel AH-IPS 21:9 s 8bitovou hloubkou barev, které jsou úžasně přesné. Technologie TrueVision společnosti Philips dosahuje více než 99 % barevného prostoru sRGB pomocí faktoru delta-E nižšího než 3, což je mnohem přísnější standard než specifikace pro systém Windows. Díky formátu 21:9 je dokonale vhodný pro zobrazení většího počtu sloupců tabulek. Úhel sledování 178/178 stupňů umožňuje nejlepší využití například pro grafický design, webové aplikace nebo retušování fotografií. Nyní můžete otevřít dvě internetové stránky plné velikosti vedle sebe, procházet více aplikací a bez problémů provádět více úloh najednou.

 • Křišťálově čistý obraz HD s rozlišením 2560x1080 pixelů

  Tyto nejnovější obrazovky od společnosti Philips přinášejí křišťálově čistý obraz s rozlišením Quad HD 2560 x 1440 nebo 2560 x 1080 pixelů. Vzhledem k použití vysoce výkonných panelů s velkou hustotou pixelů, širokým úhlům sledování 178/178 (které umožňují zdroje s velkou šířkou pásma, jako je například Displayport, HDMI nebo Dual link DVI) se tyto nové displeje postarají o živoucí zobrazení vašich obrázků, snímků a grafiky. Nezáleží na tom, zda jste náročný profesionál vyžadující mimořádně detailní informace pro řešení CAD-CAM, používáte 3D grafické aplikace nebo jste finanční expert zpracovávající ohromné tabulky: značka Philips vám vždy zajistí křišťálově čistý obraz.

 • Technologie MultiView umožňuje aktivní duální připojení a zobrazení současně

  Displej Philips s funkcí MultiView a ultra vysokým rozlišením vám nyní umožní zažít celou spoustu možností pohodlného připojení, ať už v kanceláři nebo doma. Technologie MultiView umožňuje aktivní duální připojení a zobrazení současně, takže můžete zároveň pracovat s více zařízeními, jako jsou například počítač a notebook: složité plnění více úloh najednou bude hračka. Nyní lze snadno sledovat živý fotbalový přenos ze set-top boxu na pravé straně a zároveň procházet internet z notebooku, umístěného nalevo. Možná budete chtít po očku sledovat živé zprávy se zvukem v okénku, zatímco budete pracovat na svém nejnovějším blogu.

 • Technologie Display Port pro uzavřený cyklus použití více displejů

  Tento displej od společnosti Philips využívá technologii Display port 1.2a MTS (Multi Stream Transport neboli přenášení více datových proudů) s funkcí HBR2, která zdvojnásobuje propustnost dat až na 21,6 Gb/s. Díky tomu lze vytvořit uzavřený cyklus více monitorů a výrazně tím zvýšit efektivitu. Díky funkci uzavřeného cyklu pro použití více monitorů je tento displej Philips zvláště vhodný pro použití v oboru finančnictví, bankovnictví, v řídicích místnostech a jiném podobném prostředí. Chcete-li tuto funkci využít, musí být grafická karta počítače certifikována pro použití rozhraní DP1.2 s možností MST. Podrobné informace naleznete na stránce http://www.displayport.org/

 • SmartControl pro snadné ladění výkonu

  Software pro počítače, určený pro doladění výkonu a nastavení zobrazení. Philips nabízí uživatelům dvě možnosti pro úpravu nastavení obrazovky. Různá nastavení obrazovky můžete srozumitelným způsobem upravovat ve víceúrovňové nabídce na obrazovce pomocí tlačítek na monitoru nebo pomocí softwaru Philips SmartControl.

 • Funkce SmartConnect s rozhraním HDMI, Display port a Dual link DVI

  Tyto displeje od společnosti Philips jsou vybaveny řadou možností připojení a dodávají se s mnoha konektory, jako je například Dual link DVI, Display Port a univerzální konektor HDMI, jež vám umožní vychutnat si nekomprimovaný obrazový a zvukový obsah s vysokým rozlišením. Bez ohledu na používaný zdroj si můžete být jisti, že tento displej Philips představuje investici, která jen tak nezastará!

 • Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia

  Dva vysoce kvalitní stereofonní reproduktory zabudované do přístroje. V závislosti na modelu a provedení můžou být viditelně umístěny zepředu, neviditelně zespodu, shora nebo zezadu.

 • Prémiová funkce SmartImage pro snadné nastavení obrazu

  SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka!

Zobrazit všechny specifikace
 • Označení „IPS“ / ochranná známka a související patenty technologií patří příslušným vlastníkům.
 • Značka EPEAT Gold je platná pouze v zemích, kde společnost Philips zaregistrovala výrobek. Více informací o stavu registrace vaší země naleznete na adrese www.epeat.net.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat