3D LCD monitor s podsvícením LED

  3D LCD monitor s podsvícením LED

  Zážitky z 3D hraní na velkém displeji

  Vychutnejte si 3D hry na LED monitoru Philips 273G. Hraní je opět zábavnější s velkým displejem, 3D brýlemi s aktivní závěrkou a vícenásobnými vstupy HDMI! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

3D LCD monitor s podsvícením LED

Řada G, 68, 6 cm (27"), 3D brýle se závěrkou 273G3DHSW/00 Najít podobné výrobky

Zážitky z 3D hraní na velkém displeji

 • 3D Max 120 Hz

  3D Max 120 Hz

  Nechte se okouzlit 3D hrami, filmy a fotografiemi díky zobrazení Philips 3D Max 120 Hz. Osvoboďte se díky bezdrátovým brýlím s aktivní závěrkou, které do rozlišení Full HD vnášejí reálnou hloubku. Se softwarovým balíkem můžete hrát 3D hry, ale i převádět veškerý 2D obsah do 3D. Díky rychle se přepínajícímu zobrazení poslední generace se skutečnou hloubkou a realismem v rozlišení 1920x1080 budou nejnovější 3D počítačové a Blu-Ray hry vypadat úžasně plynule a ostře. 3D videa a filmy vás díky reálné hloubce vtáhnou do děje.

 • SmartContrast 20000000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé

  SmartContrast 20000000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé

  Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Zářivý obraz je výsledkem zdokonaleného zpracování vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení. Funkce SmartContrast zvyšuje kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

 • SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky přívětivého zobrazení

  SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky přívětivého zobrazení

  SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Obrázky, Zábava, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka!

 • 2ms odezva SmartResponse pro 2D hraní

  2ms odezva SmartResponse pro 2D hraní

  SmartResponse je exkluzivní technologie nejvyšší rychlosti společnosti Philips, která po zapnutí automaticky upraví dobu odezvy podle konkrétních požadavků aplikace, například her a filmů, jež vyžadují rychlejší dobu odezvy, aby byl obraz bez trhání, časové prodlevy a stínů

 • Auto 3D s možností využití nejnovější technologie Blu-Ray a herních konzolí s rozhraním HDMI

  Pokud budete hrát hry z Blu-Ray disků nebo sledovat filmy na přehrávačích kompatibilních s připojením HDMI 1.4a, 3D displej Philips se automaticky přepne do režimu 3D a okamžitě poskytne úžasný obraz. Už se nemusíte zabývat žádným nastavováním!

 • Technologie LED zaručí fantastický obraz

  Bílé LED diody jsou polovodičová zařízení, která se rychle rozsvítí na plný a rovnoměrný jas, čímž zkracují dobu přípravy na provoz. LED diody neobsahují rtuť, což umožňuje ekologicky šetrný proces recyklace a likvidace. LED diody umožňují lepší ovládání stmívání LCD podsvícení a výsledkem je mimořádně vysoký kontrastní poměr. Díky stálé úrovni jasu na celé obrazovce také nabízejí dokonalou reprodukci barev.

 • Snadná úprava nastavení obrazovky pomocí funkce Philips SmartControl

  Software pro počítače PC, určený pro doladění výkonu a nastavení zobrazení. Philips nabízí uživatelům dvě možnosti pro úpravu nastavení obrazovky. Různá nastavení obrazovky můžete upravovat ve víceúrovňovém menu na obrazovce pomocí tlačítek na monitoru nebo použijete software Philips SmartControl.

 • Ekologicky šetrný displej bez rtuti

  Monitory Philips s LED podsvícením neobsahují rtuť, jednu z nejjedovatějších přírodních látek, která škodí lidem i zvířatům. Díky tomu je snížen dopad na životní prostředí po celou dobu životního cyklu displeje od výroby až po likvidaci.

 • Převeďte obsah 2D do hloubky 3D pomocí softwaru

  Přetvořte výběr svých oblíbených her, filmů a videí ve 2D pomocí softwaru. Pouhým kliknutím na myš, je převedete do úžasné hloubky 3D.

 • Bezdrátové aktivní 3D brýle pro pohodlné sledování

  Užívejte si volnost s bezdrátovými a nabíjecími aktivními brýlemi se závěrkou. Už žádné starosti s omezeným úhlem sledování při hraní her nebo sledování filmů.

Zobrazit všechny specifikace
 • Za účelem předcházení nevolnosti, jako jsou závratě, bolesti hlavy nebo dezorientace, nedoporučujeme sledovat 3D obraz po delší dobu.
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let.
 • Přečtěte si podrobně uživatelskou příručku a dovíte se více o 3D obrazu a zdraví
 • Počítačový software (TriDef 3D) pro 3D hraní vyžaduje grafickou kartu AMD/ATI.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat