LCD monitor s webovou kamerou a funkcí MultiView

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/272c4qpjkab_00/272c4qpjkab_00_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  LCD monitor s webovou kamerou a funkcí MultiView

  Křišťálově čistý obraz, maximální výkon

  Tento 27” displej Philips vás okouzlí obrázky v rozlišení Crystalclear Quad HD 2560x1440 a úžasnými barvami. Funkce MultiView umožňuje aktivní dvojité připojení a zobrazení. Díky 2MP webkameře můžete komunikovat s přáteli. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s webovou kamerou a funkcí MultiView

Quad HD, 68, 6 cm (27"), Displej 2560 x 1440 272C4QPJKAB/00 Najít podobné výrobky

Křišťálově čistý obraz, maximální výkon

s funkcí MultiView

 • PowerSensor ušetří až 80 % nákladů na energii

  PowerSensor ušetří až 80 % nákladů na energii

  PowerSensor je vestavěný „senzor osob“, který vysíláním a přijímáním neškodných infračervených signálů zjišťuje přítomnost uživatele a automaticky sníží jas monitoru v případě, že uživatel odejde od stolu. Tím snižuje účty za energii až o 80 % a prodlužuje životnost monitoru.

 • Předvolby SmartImage pro snadnou optimalizaci nastavení obrazu

  Předvolby SmartImage pro snadnou optimalizaci nastavení obrazu

  SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka!

 • Technologie SmartKolor pro bohaté a živé barvy

  Technologie SmartKolor pro bohaté a živé barvy

  SmartKolor je inteligentní technologie obohacení barev, která dokáže rozšířit zobrazované barevné spektrum. Zvýrazní úroveň zisku RGB monitoru a zajistí tak bohaté a živé barvy pro vaše fotografie i videosnímky.

 • Funkce SmartTxt pro optimalizaci čtení

  Funkce SmartTxt pro optimalizaci čtení

  Funkce SmartTxt představuje inteligentní algoritmus, který usnadňuje čtení textových aplikací, například dokumentů PDF nebo elektronických knih, které obvykle vyžadují lepší zaměření a soustředění. Funkce SmartTxt zvyšuje kontrast a ostrost okrajů textového obsahu a zlepšuje čitelnost. Obraz je optimalizován pro čtení prostřednictvím úrovně stupnice šedé na displeji spolu s vyvážením bílé, jasu a kontrastu.

 • Technologie PLS Quad HD poskytuje obraz v 8bitových barvách s hustotou 109 ppi

  Tento profesionální displej Philips využívá nejnovější panel PLS Quad HD, jenž poskytuje mimořádně širokoúhlý obraz s ultra vysokým rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Vynikající 8bitová hloubka barev v kombinaci s hustotou 109 ppi vám nyní umožní vychutnat si profesionální barvy True Color sRGB v porovnání s omezenou 6bitovou hloubkou barev s hustotou 82ppi. Jeho vyšší jas a nižší spotřeba energie v poměru k běžným širokoúhlým displejům zaručuje, že budete mít vždy k dispozici vynikající výkon a zároveň také ušetříte energii. Displej je nejvhodnější pro profesionální využití, jako je například CAD, grafický design, vykreslování obrazu apod.

 • Křišťálově čistý obraz na displeji s rozlišením Quad HD 2560 x 1440 pixelů

  Tyto nejnovější obrazovky od společnosti Philips přinášejí křišťálově čistý obraz s rozlišením Quad HD 2560 x 1440 nebo 2560 x 1080 pixelů. Vzhledem k použití vysoce výkonných panelů s velkou hustotou pixelů (umožněnou zdroji s velkou šířkou pásma, jako je například Displayport, HDMI nebo Dual link DVI) se tyto nové displeje postarají o živoucí zobrazení vašich obrázků, snímků a grafiky. Nezáleží na tom, zda jste náročný profesionál vyžadující mimořádně detailní informace pro řešení CAD-CAM, používáte 3D grafické aplikace nebo jste finanční expert zpracovávající ohromné tabulky: značka Philips vám vždy zajistí křišťálově čistý obraz.

 • Webová kamera a mikrofon vám zajistí spojení s rodinou a přáteli

  Vestavěná webová kamera s rozlišením 2 megapixely s vynikajícím, jasným a ostrým obrazem, který vám umožní udržovat kontakty s vašimi rodinnými příslušníky a přáteli. Její citlivý mikrofon zajistí, aby se váš hlas jasně nesl. Zvuk uslyšíte buď z vestavěných stereofonních reproduktorů nebo si připojte vlastní sluchátka pro soukromou konverzaci. Toto jednoduché vestavěné řešení zajišťuje, že se již nebudete zaplétat s instalačními kabely kamery a polohováním mikrofonů.

 • Technologie MultiView umožňuje aktivní duální připojení a zobrazení současně

  Displej Philips s funkcí MultiView a ultra vysokým rozlišením vám nyní umožní zažít celou spoustu možností pohodlného připojení, ať už v kanceláři nebo doma. Technologie MultiView umožňuje aktivní duální připojení a zobrazení současně, takže můžete zároveň pracovat s více zařízeními, jako jsou například počítač a notebook: složité plnění více úloh najednou bude hračka. Nyní lze snadno sledovat živý fotbalový přenos ze set-top boxu na pravé straně a zároveň procházet internet z notebooku, umístěného nalevo. Možná budete chtít po očku sledovat živé zprávy se zvukem v okénku, zatímco budete pracovat na svém nejnovějším blogu.

 • Funkce SmartConnect s rozhraním HDMI, Display port a Dual link DVI

  Tyto displeje od společnosti Philips jsou vybaveny řadou možností připojení a dodávají se s mnoha konektory, jako je například Dual link DVI, Display Port a univerzální konektor HDMI, jež vám umožní vychutnat si nekomprimovaný obrazový a zvukový obsah s vysokým rozlišením. Bez ohledu na používaný zdroj si můžete být jisti, že tento displej Philips představuje investici, která jen tak nezastará!

 • Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia

  Dva vysoce kvalitní stereofonní reproduktory zabudované do přístroje. V závislosti na modelu a provedení můžou být viditelně umístěny zepředu, neviditelně zespodu, shora nebo zezadu.

 • Kryt bez PVC-BFR

  Kryt tohoto monitoru Philips neobsahuje bromované zpomalovače hoření ani polyvinylchlorid (neobsahuje PVC-BFR)

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat