Profesionální televizor LCD

  Profesionální televizor LCD

  Pro nadšené hosty

  Tento elegantní televizor Hospitality vybavený integrovaným slotem pro karty SmartCard představuje nejlepší řešení zábavy pro hosty s ochranou proti neautorizovanému zásahu. Hosté si mohou vychutnat digitální televizi, připojit svá vlastní zařízení a dokonce i poslouchat hudbu v koupelně. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionální televizor LCD

System, úhl. 66cm, LCD, integrovaný digitální 26HFL5850D/10 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Pro nadšené hosty

Televizor Philips Digital Hospitality se slotem pro kartu SmartCard

 • Patice SmartCard s ochranou proti neautorizovanému zásahu

  Integrovaná patice SmartCard Xpress umožňuje jiným výrobcům pomocí aplikačních karet rozšířit funkčnost televizoru bez potřeby dalších zařízení a externích připojení. Pomocí ovládacích rozhraní SerialXpress (podporuje protokoly UART a RS232) a SmartPlug lze televizor též připojit k externím dekodérům a set-top boxům všech hlavních výrobců interaktivních systémů.

 • USB klonování všech nastavení pro rychlou instalaci

  Nabízí možnost snadného zkopírování všech naprogramovaných nastavení z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

 • Dálková aktualizace softwaru

  Televizní software, ovládající funkce typické pro hotel, může být dálkově aktualizován certifikovaným poskytovatelem systému.

 • Zobrazení integrovaných hodin s buzením a zprávou

  Zabudované zobrazení hodin s funkcí buzení budíkem odstraňuje potřebu investice do dalších hodin, kabelů a propojení v místnosti. Automatická synchronizace pomocí teletextu a uchování nastavení budíku během krátkodobých výpadků proudu dále zvyšují pohodlí hostí

 • HD Ready s integrovaným tunerem DVB-T

  Poskytněte hostům potěšení z výjimečné kvality obrazu s vysokým rozlišením a plně se připravte na zdroje vysokého rozlišení jako set top box HDTV. Televizor umožňuje příjem analogových signálů YPbPr i nekomprimovaných digitálních signálů nejvyšší kvality DVI nebo HDMI. Digitální signály odporují ochranu proti kopírování HDCP. Integrovaný tuner DVB-T v televizoru může kromě existujících analogových kanálů nabídnout příjem kanálů digitálního pozemního televizního vysílání. Rovněž umožní hostům poslouchat digitální rádiové stanice ve vysoké zvukové kvalitě, aniž by bylo nutné investovat zvlášť do radiopřijímačů.

 • Konektor USB pro snadné a rychlé přehrávání multimédií

  Tento televizor Philips umožňuje snadné a rychlé přehrávání multimediálního obsahu. Mezi podporované formáty přehrávání patří MP3, soubory prezentace (.alb) a fotografie JPEG.

 • Vstup pro počítač umožňuje používat televizor rovněž jako počítačový monitor

  Díky vstupu pro počítač můžete připojit televizor k počítači a používat televizor jako počítačový monitor.

 • Konektor externího reproduktoru a dodatečné napájení

  Televizor je vybaven audio konektorem s výstupem zesilovače pro snadnou instalaci externího reproduktoru (například v koupelně) bez potřeby investic do externího zařízení. Extra integrovaný napájecí zdroj odstraňuje potřebu odděleného napájecího zdroje pro interaktivní systém. V případě samostatného použití lze přídavný napájecí zdroj vypnout a šetřit energii.

 • Kompatibilní s připojovacím panelem společnosti Philips, který hostům umožní využít vlastní zařízení

  Tento televizor hladce spolupracuje s připojovacími panely společnosti Philips. Host může snadno připojit a vychutnat si média z počítače, přehrávače MP3, DVD přehrávače, videokamery a různých dalších zařízení. Díky funkci automatické detekce se připojovací panel a televizor automaticky přenou na zobrazení obsahu zařízení, které host připojí.

 • SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

 • Design přátelský k životnímu prostředí a kryt omezující hoření

  Podpora udržitelného rozvoje je nedílnou součástí toho, jak společnost Philips přistupuje k obchodu. Televizory Philips jsou navrženy a vyráběny podle našich principů EcoDesign, které jsou zaměřeny na snižování celkového dopadu na životní prostředí snižováním spotřeby, odstraněním nebezpečných látek, snížením hmotnosti, efektivnějším balením a lepší recyklovatelností. Televizory Philips mají též speciální kryt z materiálu, který omezuje oheň. Nezávislé testy provedené službami požární ochrany ukázaly, že zatímco běžné televizory po styku s plameny mohou požár v domácnosti zesílit, televizory Philips k šíření ohně nepřispívají.

Zobrazit všechny specifikace
 • Informace o zemích podporujících systém DVB-T získáte u svého zástupce společnosti Philips.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat