Profesionální televizor LCD

  Profesionální televizor LCD

  Více pohodlí pro hosty

  Tento moderní televizor Hospitality přináší do pokoje hostům více pohodlí a umožní jim připojit svá vlastní zařízení. Umožňujte také hostům sledovat kanály vysílání DVB-T ve vysokém rozlišení HD. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionální televizor LCD

Systém Pro+, úhl. 66 cm, LCD, DVB-T MPEG4* 26HFL4371D/10 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Více pohodlí pro hosty

Televizor LCD Philips Digital HD Hospitality

 • Integrovaný DVB-T tuner s MPEG 4

  Integrovaný DVB-T tuner s MPEG 4 umožňuje příjem digitální pozemní TV a umožňuje zobrazit DVB-T HD kanály vašemu hostovi.

 • Uvítací zpráva na displeji

  Při každém zapnutí se na obrazovce televizoru objeví uvítací pozdrav.

 • Programování kanálů pro zapnutí

  Dokonalý pro oznámení v rámci podniku a informační kanály, neboť umožňuje po zapnutí televizoru zobrazit předdefinovaný kanál.

 • Zobrazení integrovaných hodin s buzením a zprávou

  Zobrazení vestavěných hodin obsahujících i budík eliminuje nutnost investice do dalších hodin s kabely a konektory, které by v místnosti překážely.

 • Jeden kombinovaný seznam kanálů pro analogové i digitální kanály

  Jediný integrovaný seznam kanálů pro digitální a analogové kanály. Hosté tak mohou plynule přepínat mezi analogovými a digitálními kanály.

 • Atraktivní seznam kanálů pro snadné procházení

  Atraktivní seznam kanálů obsahuje přehledná a intuitivní tlačítka s jasnou návodnou grafikou pro snadné nalezení oblíbených kanálů.

 • Snadno použitelný dálkový ovladač Hospitality

  Tento televizor je vybaven stylovým dálkovým ovládáním, které je speciálně navrženo pro ubytovací služby. Z důvodu snadného použití hosty nabízí pouze nejzákladnější tlačítka a funkce. Funkce kontrola vybité baterie a ochrana proti krádeži baterie dále přispívají k efektivnímu provozu hotelu.

 • Kompatibilní s připojovacím panelem společnosti Philips, který hostům umožní využít vlastní zařízení

  Tento televizor hladce spolupracuje s připojovacími panely společnosti Philips. Host může snadno připojit a vychutnat si média z počítače, přehrávače MP3, DVD přehrávače, videokamery a různých dalších zařízení. Díky funkci automatické detekce se připojovací panel a televizor automaticky přenou na zobrazení obsahu zařízení, které host připojí.

 • Kompatibilní se zařízením set-top box

  Tento hotelový televizor lze připojit k zařízení set-top box, takže nabízí indikátor zapnutí konektoru Scart a protokol Serial Express Lite.

 • USB klonování všech nastavení pro rychlou instalaci

  Nabízí možnost snadného zkopírování všech naprogramovaných nastavení z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

 • Design přátelský k životnímu prostředí a kryt omezující hoření

  Podpora udržitelného rozvoje je nedílnou součástí toho, jak společnost Philips přistupuje k obchodu. Televizory Philips jsou navrženy a vyráběny podle našich principů EcoDesign, které jsou zaměřeny na snižování celkového dopadu na životní prostředí snižováním spotřeby, odstraněním nebezpečných látek, snížením hmotnosti, efektivnějším balením a lepší recyklovatelností. Televizory Philips mají též speciální kryt z materiálu, který omezuje oheň. Nezávislé testy provedené službami požární ochrany ukázaly, že zatímco běžné televizory po styku s plameny mohou požár v domácnosti zesílit, televizory Philips k šíření ohně nepřispívají.

Zobrazit všechny specifikace
 • Informace o zemích podporujících systém DVB-T získáte u svého zástupce společnosti Philips.
 • Typická spotřeba elektrické energie v zapnutém stavu, měřená dle IEC62087 Ed 2.
 • Průměrná roční spotřeba je počítána z typické spotřeby při provozu 4 hodiny denně 365 dnů v roce.
 • Tento televizor obsahuje olovo jen v určitých částech nebo součástkách, kde nelze použít jinou technologii, v souladu se stávajícími osvobozujícími klauzulemi směrnice RoHS.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat