Profesionální televizor LCD

  Profesionální televizor LCD

  Vylepšený design a vynikající hodnota

  S tímto moderním HD ready televizorem Hospitality s nízkou spotřebou si můžete užít výhody digitální televize a být plně připraveni na budoucnost. Vaši hosté si mohou vychutnat vřelé přivítání a skvělý zážitek ze sledování. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionální televizor LCD

26", LCD, integrovaný digitální 26HF5335D/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Vylepšený design a vynikající hodnota

Televizor LCD Philips Digital Hospitality

 • Uvítací zpráva na displeji

  Při každém zapnutí se na obrazovce televizoru objeví uvítací pozdrav.

 • Integrovaný tuner DVB-T pro digitální televizi a rádio

  Integrovaný tuner DVB-T vám kromě existujících analogových kanálů umožňuje přijímat kanály digitálního pozemního televizního vysílání. Lze rovněž poslouchat digitální rádiové stanice ve vysoké zvukové kvalitě, aniž by bylo nutné investovat zvlášť do radiopřijímačů.

 • Technologie Digital Crystal Clear pro živější obraz jako v kině

  Digital Crystal Clear je technologie zpracování obrazu, která digitálně přizpůsobuje a rozšiřuje kvalitu obrazu tak, že optimalizuje úrovně kontrastu, barev a ostrosti. Výsledkem je živější obraz jako v kině.

 • Otočný stojan, poskytující ochranu proti krádeži

  Tento LCD televizor přichází s otočným stojanem, díky němuž lze televizi sledovat z libovolné pozice v místnosti. Stojan může být připevněn ke stolu či nábytku, čímž poskytuje další zabezpečení proti krádeži.

 • Funkce SmartLoader pro rychlé klonování

  Nabízí možnost zkopírování nastavení televizoru a programování analogových kanálů z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

 • Uzamčení nabídky pro instalaci

  Zabraňuje neautorizovanému přístupu k nabídce pro instalaci a konfiguraci, čímž zajišťuje maximální pohodlí hostí a předchází zbytečným nákladům na opětovné programování.

 • Kompatibilní s držákem (standard VESA)

  Jednotný průmyslový standard pro montáž zařízení na zeď/strop stanovený normalizační asociací Video Electronics Standards Association. To nabízí větší pružnost v možnostech montáže a široký výběr držáků.

 • Zelené logo za nižší spotřebu energie

  Společnost Philips oceňuje Zeleným logem výrobky, které jsou nejbezpečnější a nejšetrnější k životnímu prostředí, takže si můžete být jisti, že pokud jde o životní prostředí, zvolili jste správně. Hardware televizoru Hospitality je založen na modelu pro spotřebitele, který byl nezávislými auditory certifikován jako více než o 10 % energeticky účinnější než jiné výrobky na trhu v této kategorii. Vyšší energetická účinnost nejen snižuje dopad na životní prostředí, ale také snižuje provozní náklady (viz www.philips.com/sustainability)

 • Design přátelský k životnímu prostředí a kryt omezující hoření

  Podpora udržitelného rozvoje je nedílnou součástí toho, jak společnost Philips přistupuje k obchodu. Televizory Philips jsou navrženy a vyráběny podle našich principů EcoDesign, které jsou zaměřeny na snižování celkového dopadu na životní prostředí snižováním spotřeby, odstraněním nebezpečných látek, snížením hmotnosti, efektivnějším balením a lepší recyklovatelností. Televizory Philips mají též speciální kryt z materiálu, který omezuje oheň. Nezávislé testy provedené službami požární ochrany ukázaly, že zatímco běžné televizory po styku s plameny mohou požár v domácnosti zesílit, televizory Philips k šíření ohně nepřispívají.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat