Širokoúhlý LCD monitor

  Širokoúhlý LCD monitor

  Zvyšte svoji profesionální produktivitu

  Profesionální LCD displej určený pro práci: Velký širokoúhlý displej Philips 230WP7 vykoná práci lépe s třemi možnostmi vstupu a mimořádně širokým úhlem sledování, zatímco ergonomická základna a USB řešení přidávají pohodlí a užitečnost. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance Širokoúhlý LCD monitor

58 cm (23"), WUXGA 230WP7NS/00 Najít podobné výrobky

Zvyšte svoji profesionální produktivitu

 • Velká, široká obrazovka ideální k prohlížení dvou stran A4 vedle sebe

  Velký, širokoúhlý displej zvyšuje produktivitu zobrazením dvou stran A4 vedle sebe.

 • Možnost otáčení obrazovky o 90 ° a inteligentní systém kabeláže

  Základna Super Ergo je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a poskytující inteligentní zapojování kabelů. Nastavitelná výška, nastavitelný úhel otočení, sklopení a rotace, nastavení polohy displeje, které zmírní fyzickou námahu pracovního dne; inteligentní zapojování kabelů snižuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

 • Určeno pro nastavení správné výšky a úhlu

  Díky ergonomickému designu jsou monitory Philips „uživatelsky přívětivé“ – umožňují měnit náklon, lze je otáčet a měnit výšku, aby měl každý uživatel možnost nastavit si takovou pozici monitoru, která by mu zaručovala maximální pohodlí při prohlížení a produktivitu práce.

 • Připraven na Windows Vista

  Monitory Philips Vista-ready jsou připraveny zobrazit nový, vizuálně propracovaný operační systém Windows, který je určen ke zkvalitnění vaší zábavy, zvýšení produktivity a k lepšímu ovládání práce na počítači doma či v kanceláři. Zobrazení, vyhledávání a uspořádání informací určených k práci nebo zábavě je rychlé, výkonné a snadné.

 • Systém SmartManage přináší funkce pro správu zařízení lokální sítě

  Systém SmartManage je systémem pro monitorování, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zařízení a poskytování vzdálené podpory uživatelům, kteří mají potíže - to vše přes lokální síť.

 • Nižší spotřeba energie než je obvyklé

  Nižší spotřeba elektrické energie potřebné pro fungování zařízení.

 • Displej WUXGA, široký formát s rozlišením 1 920 × 1 200 pro ostřejší obraz

  Široký formát systému Ultra Extended Graphics Array, specifikace, která umí zobrazit rozlišení 1920 x 1200 neboli přibližně 2,3 milionu pixelů.

 • Nejširší úhel sledování až 178 stupňů

  Nejširší úhel sledování až 178 stupňů zaručuje ten nejčistší obraz z jakéhokoli úhlu.

 • Tři možnosti vstupu signálu pro maximální flexibilitu zobrazení

  Trojitý vstup je způsobem zobrazení digitálních a analogových signálů. Monitor s trojitým vstupem má jeden konektor rozhraní D-Sub (VGA) a jeden DVI-I. Konektor rozhraní DVI-I přijímá buď digitální nebo analogový signál prostřednictvím volitelného adaptéru pro maximální flexibilitu zobrazení a „pojištění“ zestárnutí monitoru.

 • Vestavěné řešení pro vysokorychlostní USB 2.0 pro snadné připojení

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol pro připojení počítačů a periferií. Protože umožňuje dosahovat vysoké rychlosti přenosu dat při nízké ceně, stal se port USB nejoblíbenější metodou pro připojování periferních zařízení k počítači. Díky řešení pro rozhraní USB 2.0 umístěnému na monitoru zajišťuje společnost Philips praktické a snadno použitelné vysokorychlostní připojení USB pro čtení, zápis, stahování a přenos programů, dat, digitálních médií nebo hudebních souborů do počítače, z počítače anebo mezi počítači a do jednoho nebo více zařízení s portem USB.

 • Snadná úprava nastavení obrazovky pomocí funkce Philips SmartControl

  Software pro počítače PC, určený pro doladění výkonu a nastavení zobrazení. Philips nabízí uživatelům dvě možnosti pro úpravu nastavení obrazovky. Různá nastavení obrazovky můžete upravovat ve víceúrovňovém menu na obrazovce pomocí tlačítek na monitoru nebo použijete software Philips SmartControl.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat