LCD monitor s podsvícením LED

  LCD monitor s podsvícením LED

  Jednoduchost s USB monitorem

  S novým USB monitorem od společnosti Philips získáte nevídanou svobodu. Přes porty USB 2.0 na notebooku získáte přenos digitálního videa i napájení monitoru jediným kabelem! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor s podsvícením LED

Řada S, 21, 5" (54, 6 cm), USB monitor 221S3UCS/00 Najít podobné výrobky

Jednoduchost s USB monitorem

Napájení a přenos videa přes jediný kabel USB

 • Okamžité zapnutí díky technologii LED

  Bílé LED diody jsou polovodičová zařízení, která se rychle rozsvítí na plný a rovnoměrný jas, čímž zkracují dobu přípravy na provoz. LED diody neobsahují rtuť, což umožňuje ekologicky šetrný proces recyklace a likvidace. LED diody umožňují lepší ovládání stmívání LCD podsvícení a výsledkem je mimořádně vysoký kontrastní poměr. Díky stálé úrovni jasu na celé obrazovce také nabízejí dokonalou reprodukci barev.

 • Napájení a video přes jediné připojení USB 2.0 z notebooku

  USB monitor Philips dokáže zobrazovat obraz a napájet se přímo z USB portů notebooku pomocí jediného USB kabelu. Nepotřebujete žádné další napájecí ani video kabely , takže mezi notebookem a monitorem získáte jednoduché připojení jediným kabelem s mimořádně nízkou spotřebu energie.

 • Mimořádně nízká spotřeba energie

  USB monitor využívá speciální podsvícení LED s nízkou spotřebou, takže může být napájen z USB portů notebooku. Spotřeba energie je přibližně 9 W, což je přibližně o 50 % méně než u běžného ekvivalentního monitoru.

 • Nastavení výšky o 70 mm pro ideální polohu při sezení

  Compact Ergo Base je uživatelsky přívětivá základna monitoru Philips, umožňující měnit náklon, natočení a výšku, aby si každý uživatel mohl nastavit pozici monitoru, zaručující maximální pohodlí při prohlížení a efektivitu práce.

 • Ekologicky šetrný displej bez rtuti

  Monitory Philips s LED podsvícením neobsahují rtuť, jednu z nejjedovatějších přírodních látek, která škodí lidem i zvířatům. Díky tomu je snížen dopad na životní prostředí po celou dobu životního cyklu displeje od výroby až po likvidaci.

 • Možnost otočného a sklopného nastavení pro ideální úhel sledování

  Díky mechanismu pro otáčení a sklápění obrazovky, který je vestavěný do podstavce, se monitor otáčí a sklápí dozadu nebo dopředu.

Zobrazit všechny specifikace
 • Ve vzácných případech, pokud 2 x USB notebooku nemají pro monitor dostatečný napájecí výkon, si můžete dokoupit volitelný síťový adaptér.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat