Širokoúhlý LCD monitor

  Širokoúhlý LCD monitor

  Výhodná investice a nejvyšší úspory u širokoúhlého displeje

  Tento model 220VW9 připravený pro systém Vista poskytuje potřebný výkon jednoduchého a spolehlivého širokoúhlého displeje bez drahých doplňků zatěžujících rozpočet a bez slev na kvalitě. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokoúhlý LCD monitor

55, 9 cm / 22" širokoúhlý, WSXGA+ 220VW9FB/62 Najít podobné výrobky

Výhodná investice a nejvyšší úspory u širokoúhlého displeje

 • Symbol Energy Star pro energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie

  Symbol Energy Star pro energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie

  Domácí elektronické spotřebiče označené symbolem Energy Star spotřebují méně energie - šetří peníze a zároveň snižují znečištění životního prostředí. Výrobky splňující normu Energy Star spotřebují v pohotovostním režimu méně než 1 W. Philips jako partner Energy Star vyvíjí výrobky vyhovující směrnicím pro energetickou účinnost. Dosahuje toho nízkým příkonem v pohotovostním režimu, novátorskými obvody pohotovostního režimu a přísným výběrem součástek vyrobených z vysoce efektivních materiálů.

 • Technologie sRGB pro shodu barev mezi zobrazením na monitoru a výtiskem

  Technologie sRGB pro shodu barev mezi zobrazením na monitoru a výtiskem

  Technologie sRGB je průmyslový standard, který zajišťuje nejlepší možnou shodu barev mezi zobrazením na monitoru a výtiskem.

 • Širokoúhlé displeje LCD zobrazí více obsahu bez rolování

  Toto širokoúhlé provedení má širší poměr stran, který umožňuje zobrazení více informací.

 • Krátká doba odezvy - 5 ms

  Doba odezvy zapnuto-vypnuto je čas, který buňka tekutých krystalů potřebuje pro přechod z aktivního (černého) stavu do neaktivního (bílého) a zpět. Měří se v milisekundách. Rychlejší je lepší: kratší doba odezvy znamená rychlejší přechody a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazování měnících se textů a grafik. Doba odezvy zapnuto-vypnuto je důležitějším parametrem při zobrazování obchodního obsahu, jako jsou dokumenty, grafy a fotografie.

 • Displej WSXGA+, široký formát s rozlišením 1680 x 1050 pro ostřejší obraz

  Široký formát systému SUXGA (Super Ultra Extended Graphics Array), specifikace, která umí zobrazit rozlišení 1680 x 1050 neboli přibližně 1,7 milionu pixelů.

 • Připraven na Windows Vista

  Monitory Philips Vista-ready jsou připraveny zobrazit nový, vizuálně propracovaný operační systém Windows, který je určen ke zkvalitnění vaší zábavy, zvýšení produktivity a k lepšímu ovládání práce na počítači doma či v kanceláři. Zobrazení, vyhledávání a uspořádání informací určených k práci nebo zábavě je rychlé, výkonné a snadné.

 • Vyhovuje normám RoHS v péči o životní prostředí

  Produkty s displejem společnosti Philips se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

 • Sklopení obrazovky pro ideální, přizpůsobený úhel sledování

  Nastavitelným sklopením obrazovky dopředu či dozadu na podstavě lze dosáhnout potřebné polohy pro ideální úhel sledování a větší pohodlí pro uživatele, kteří dlouho pracují s počítačem.

 • S integrovaným napájením nepotřebujete vnější adaptéry napájení

  Integrované napájení pomocí adaptéru vestavěného do obrazového zařízení nahrazuje neskladný vnější adaptér.

 • Příprava na zámek Kensington chránící před krádeží pro zvýšení bezpečnosti

  Malé štěrbiny v rámu displeje pro použití se zamykacím zařízením, které zajišťuje displej k pevným předmětům, pro zvýšení bezpečnosti proti krádeži.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat