Širokoúhlý LCD monitor

  Širokoúhlý LCD monitor

  Velký stylový širokoúhlý displej pro domácí používání počítače

  Pěkný, velký, širokoúhlý displej. Stylový design a řada inteligentních funkcí, které posunují sledování LCD na novou úroveň dokonalosti obrazu pro všechny typy obsahu, činí z modelu 220CW9 nejlepší volbu pro domácí použití. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokoúhlý LCD monitor

22" širokoúhlý, WSXGA+ 220CW9FB/00 Najít podobné výrobky

Velký stylový širokoúhlý displej pro domácí používání počítače

 • SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení

  SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení

  Funkce SmartImage je exkluzivní, špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce. Na základě vámi zvoleného scénáře funkce SmartImage dynamicky zlepšuje kontrast, sytost barev a ostrost obrazů a videozáznamů pro dokonalé zobrazení - vše v reálném čase, stisknutím jediného tlačítka.

 • Rychlá doba odezvy až do 2 ms

  Rychlá doba odezvy až do 2 ms

  Doba odezvy z šedé do šedé (GtG) je průměrný čas, který trvá jednomu obrazovému bodu přechod z jednoho libovolného stavu do jiného, to znamená průměrný čas přechodu mezi několika sadami náhodných barevných úrovní. Rychlejší je lepší: kratší doba odezvy znamená rychlejší přechody a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazování rychle se měnících obrazů. Doba odezvy z šedé do šedé je důležitý způsob měření kvality zobrazení pro multimediální obsah, jako jsou film, videozáznamy a hry.

 • SmartContrast 12000:1 pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  SmartContrast 12000:1 pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Zářivý obraz je výsledkem zdokonaleného zpracování vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení. Funkce SmartContrast zvyšuje kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

 • TrueVision: laboratorní kvalita zobrazení

  TrueVision: laboratorní kvalita zobrazení

  TrueVision je špičková vlastní testovací a algoritmová technologie společnosti Philips pro nastavení monitoru a ladění. Je to obsáhlý proces, který zajišťuje u každého monitoru, který opustí továrnu (nikoli jen u několika kontrolních vzorků), dokonalé zobrazení v souladu se standardem čtyřikrát přísnějším, než jsou požadavky systému Microsoft Vista. Pouze společnost Philips jde tak daleko, že zaručí takovouto vysokou úroveň kvality barevné přesnosti a zobrazení u každého nového monitoru.

 • Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup s konektory, které podporují vstup analogových VGA i digitálních DVI signálů.

 • Přepínání mezi širokoúhlým formátem a obrazem v poměru 4:3 stiskem jediného tlačítka

  Přepínání mezi širokoúhlým formátem a obrazem v poměru 4:3 stiskem jediného tlačítka

  Funkce automatického nastavení formátu obrazu společnosti Philips ovládaná pomocí tlačítka slouží k přepnutí z obrazu s poměrem stran 4:3 do širokoúhlého režimu a zpět tak, aby sladila poměr stran displeje s obsahem při práci s širokými dokumenty bez rolování nebo při prohlížení širokoúhlých médií v širokoúhlém režimu a nezkresleném, přirozeném režimu zobrazení u obsahu s poměrem stran 4:3.

 • Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Port USB umožňuje uživateli pohodlně připojit multimediální zařízení plug and play, např. paměťová zařízení USB, fotoaparát, přenosný pevný disk, webovou kameru, PDA, tiskárnu a mnoho jiných zařízení podporujících připojení USB. Pohodlně umístěný port USB 2.0 na monitoru umožňuje signálům USB 2.0 procházet do počítače. Upozorňujeme, že mnoho zařízení typu fotoaparát nebo pevný disk je třeba napájet samostatně, neboť mají vyšší nároky na napájení, než kolik může poskytnout USB port monitoru.

 • Vstup DVI-D a podpora HDCP

  Ochrana širokopásmového digitálního obsahu (HDCP) je systém ochrany autorských práv, který je zabudován do konektoru DVI. Pomáhá zamezit neoprávněnému kopírování obsahu chráněného autorskými právy. Ochrana HDCP umožňuje přehrávat média s chráněným obsahem, jako jsou filmy a koncerty. Za účelem prevence pirátství kontroluje signál a umožňuje přehrávání pouze legálních kopií.

 • Bezproblémové vyladění zobrazení s funkcí SmartControl II

  SmartControl II je software pro monitory se snadno použitelným grafickým rozhraním na obrazovce, které vás provede vyladěním rozlišení, kalibrací barvy a dalšími nastaveními zobrazení, včetně jasu, kontrastu, hodin a fáze, pozice, RGB, prahu bílé a u modelů s vestavěnými reproduktory nastavením hlasitosti.

 • Lesklá povrchová úprava dotváří vzhled

  Atraktivní a elegantní lesklá povrchová úprava zapadne a doplní váš domov.

 • Splňuje bezpečnostní normu TCO'06 upravující vizuální ergonomiku

  Monitory splňující normu TCO'06 vyhovují ergonomickým, environmentálním a zdravotním standardům pro multimediální monitory, vytvořeným Švédskou konfederací profesionálních zaměstnanců (TCO); dosud nejpřísnější norma TCO'06 specifikuje požadavky na vizuální ergonomiku multimediálních monitorů, včetně zdravotních činitelů a dalších funkcí, které charakterizují monitory dobré kvality. Specifikace monitorů vyhovujících normě TCO'06 musí splňovat nebo překračovat standardy TCO'06 pro vizuální ergonomiku, vyzařování a úspory energie.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat