Širokoúhlý LCD monitor

  Širokoúhlý LCD monitor

  Úplně první monitor s klipy SmartAccessory

  Díky vůbec prvnímu nasazení multifunkčních klipů SmartAccessory, které umožňují personalizovat pracovní prostor a udržet pořádek na stole, a díky technologii SmartImage, zajišťující nejlepší možný obraz na velké širokoúhlé obrazovce, je model 220CW8 špičkovým a nesmírně pohodlným monitorem. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokoúhlý LCD monitor

55, 9 cm / 22" širokoúhlý, WSXGA+ 220CW8FB/00 Najít podobné výrobky

Úplně první monitor s klipy SmartAccessory

 • SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení

  SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení

  Funkce SmartImage je exkluzivní, špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce. Na základě vámi zvoleného scénáře funkce SmartImage dynamicky zlepšuje kontrast, sytost barev a ostrost obrazů a videozáznamů pro dokonalé zobrazení - vše v reálném čase, stisknutím jediného tlačítka.

 • SmartContrast: pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  SmartContrast: pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  SmartContrast je technologie Philips, která analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky nastavuje barvy a řídí intenzitu podsvícení k dynamickému zvýšení kontrastu pro nejlepší digitální fotografie a video nebo hraní her, když jsou zobrazovány tmavé tóny. Pokud zvolíte režim Economy, bude nastaven kontrast a jemně doladěno podsvícení pro přesné zobrazení každodenních kancelářských aplikací a pro snížení spotřeby.

 • Optimalizuje dobu odezvy pro různé požadavky zobrazení

  Optimalizuje dobu odezvy pro různé požadavky zobrazení

  Funkce SmartResponse je exkluzivní technologie společnosti Philips, která upravuje dobu odezvy podle požadavků jednotlivých aplikací, a přináší rychlejší dobu odezvy pro hraní her, sledování videozáznamů a lepší sytost barev pro prohlížení fotografií a statických obrazů.

 • SmartAccessory pro personalizaci a uspořádání pracovního prostoru

  SmartAccessory pro personalizaci a uspořádání pracovního prostoru

  SmartAccessory je inovativním a přátelským řešením, umožňujícím jednoduše a pružně uchytit na rámeček monitoru různé periferie typu webová kamera nebo třeba kancelářské potřeby, a tak si udržet upravený a uspořádaný stůl. SmartAccessory je vybaven multifunkčními klipy s universálním rozhraním, které se přichytí na rámeček monitoru a dá se přesouvat nahoru či dolů nebo doleva či doprava s cílem přizpůsobit se nejrůznějším dodávaným nebo dokoupeným držákům kancelářských potřeb, malých periferií typu webová kamera. Výsledkem je pohodlné rozmístění pracovních nebo osobních věcí v dosahu očí a rukou.

 • Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Port USB umožňuje uživateli pohodlně připojit multimediální zařízení plug and play, např. paměťová zařízení USB, fotoaparát, přenosný pevný disk, webovou kameru, PDA, tiskárnu a mnoho jiných zařízení podporujících připojení USB. Pohodlně umístěný port USB 2.0 na monitoru umožňuje signálům USB 2.0 procházet do počítače. Upozorňujeme, že mnoho zařízení typu fotoaparát nebo pevný disk je třeba napájet samostatně, neboť mají vyšší nároky na napájení, než kolik může poskytnout USB port monitoru.

 • Velká širok. obrazovka: IM, psaní e-mailů, sledování videozáznamů na obrazovce

  Širokoúhlá obrazovka má širší poměr stran pro zobrazování více zábavy nebo informací, abyste se ještě více pobavili a udělali více práce.

 • Vstup DVI-D a podpora HDCP

  Ochrana širokopásmového digitálního obsahu (HDCP) je systém ochrany autorských práv, který je zabudován do konektoru DVI. Pomáhá zamezit neoprávněnému kopírování obsahu chráněného autorskými právy. Ochrana HDCP umožňuje přehrávat média s chráněným obsahem, jako jsou filmy a koncerty. Za účelem prevence pirátství kontroluje signál a umožňuje přehrávání pouze legálních kopií.

 • Funkce PerfecTune zaručuje tu nejvyšší kvalitu displejů LCD

  PerfectTune je špičková vlastní testovací a algoritmová technologie společnosti Philips pro nastavení monitoru a ladění. Je to obsáhlý proces, který zajišťuje u každého monitoru, který opustí továrnu (nikoli jen u několika kontrolních vzorků), dokonalé zobrazení v souladu se standardem čtyřikrát přísnějším, než jsou požadavky systému Microsoft Vista. Pouze společnost Philips jde tak daleko, že zaručí takovouto vysokou úroveň kvality barevné přesnosti a zobrazení u každého nového monitoru.

 • Připraven na Windows Vista

  Monitory Philips Vista-ready jsou připraveny zobrazit nový, vizuálně propracovaný operační systém Windows, který je určen ke zkvalitnění vaší zábavy, zvýšení produktivity a k lepšímu ovládání práce na počítači doma či v kanceláři. Zobrazení, vyhledávání a uspořádání informací určených k práci nebo zábavě je rychlé, výkonné a snadné.

 • Bezproblémové vyladění zobrazení s funkcí SmartControl II

  SmartControl II je software pro monitory se snadno použitelným grafickým rozhraním na obrazovce, které vás provede vyladěním rozlišení, kalibrací barvy a dalšími nastaveními zobrazení, včetně jasu, kontrastu, hodin a fáze, pozice, RGB, prahu bílé a u modelů s vestavěnými reproduktory nastavením hlasitosti.

 • Pro vaši bezpečnost: Skříň omezující hoření z materiálu využívaného v letectví

  Plast PC/ABS je nejlepší a nejodolnější materiál využívaný v krytech zařízení zejména v leteckém a automobilovém průmyslu a v detektorech požáru. Odpovídá nejpřísnějším požárním a bezpečnostním normám.

 • Soulad s normou TCO'06 pro lepší multimediální zážitky

  Monitory splňující normu TCO'06 vyhovují ergonomickým, environmentálním a zdravotním standardům pro multimediální monitory, vytvořeným Švédskou konfederací profesionálních zaměstnanců (TCO); dosud nejpřísnější norma TCO'06 specifikuje požadavky na vizuální ergonomiku multimediálních monitorů, včetně zdravotních činitelů a dalších funkcí, které charakterizují monitory dobré kvality. Specifikace monitorů vyhovujících normě TCO'06 musí splňovat nebo překračovat standardy TCO'06 pro vizuální ergonomiku, vyzařování a úspory energie.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat