Širokoúhlý LCD monitor

  Širokoúhlý LCD monitor

  Větší a širší obrazovka: lepší produktivita práce

  Monitor 220BW8 je chytrou volbou pro zvýšení produktivity práce díky své velké širokoúhlé obrazovce, komfortem pro zvýšení výkonu, přidanými užitečnými funkcemi a skvělým poměrem ceny k výhodám - a je navíc připraven k okamžitému nebo budoucímu přechodu na operační systém Windows Vista. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokoúhlý LCD monitor

šířka 22"/55, 9 cm, WSXGA 220BW8ES/00 Najít podobné výrobky

Větší a širší obrazovka: lepší produktivita práce

 • Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup s konektory, které podporují vstup analogových VGA i digitálních DVI signálů.

 • Změna náklonu, otočení a výšky pro ideální polohu při sledování

  Compact Ergo Base je uživatelsky přívětivá základna monitoru Philips, umožňující měnit náklon, natočení a výšku, aby si každý uživatel mohl nastavit pozici monitoru, zaručující maximální pohodlí při prohlížení a efektivitu práce.

 • Velká, široká obrazovka ideální k prohlížení dvou stran A4 vedle sebe

  Velký, širokoúhlý displej zvyšuje produktivitu zobrazením dvou stran A4 vedle sebe.

 • Připraven na Windows Vista

  Monitory Philips Vista-ready jsou připraveny zobrazit nový, vizuálně propracovaný operační systém Windows, který je určen ke zkvalitnění vaší zábavy, zvýšení produktivity a k lepšímu ovládání práce na počítači doma či v kanceláři. Zobrazení, vyhledávání a uspořádání informací určených k práci nebo zábavě je rychlé, výkonné a snadné.

 • Vyhovuje normám RoHS v péči o životní prostředí

  Produkty s displejem společnosti Philips se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

 • Nižší spotřeba energie než je obvyklé

  Nižší spotřeba elektrické energie potřebné pro fungování zařízení.

 • Displej WSXGA+, široký formát s rozlišením 1680 x 1050 pro ostřejší obraz

  Široký formát systému SUXGA (Super Ultra Extended Graphics Array), specifikace, která umí zobrazit rozlišení 1680 x 1050 neboli přibližně 1,7 milionu pixelů.

 • Krátká doba odezvy - 5 ms

  Doba odezvy zapnuto-vypnuto je čas, který buňka tekutých krystalů potřebuje pro přechod z aktivního (černého) stavu do neaktivního (bílého) a zpět. Měří se v milisekundách. Rychlejší je lepší: kratší doba odezvy znamená rychlejší přechody a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazování měnících se textů a grafik. Doba odezvy zapnuto-vypnuto je důležitějším parametrem při zobrazování obchodního obsahu, jako jsou dokumenty, grafy a fotografie.

 • Vstup DVI-D a podpora HDCP

  Ochrana širokopásmového digitálního obsahu (HDCP) je systém ochrany autorských práv, který je zabudován do konektoru DVI. Pomáhá zamezit neoprávněnému kopírování obsahu chráněného autorskými právy. Ochrana HDCP umožňuje přehrávat média s chráněným obsahem, jako jsou filmy a koncerty. Za účelem prevence pirátství kontroluje signál a umožňuje přehrávání pouze legálních kopií.

 • Zabudované reproduktory pro výstup zvuku bez obsazení pracovní plochy

  Reproduktory zabudované do displeje.

 • Nastavení displeje pomocí horké klávesy nebo ovládáním na obrazovce.

  Uživatelsky příjemná horká klávesa nebo ovládání na obrazovce představují dvojí systém pro pohodlné naladění nastavení obrazovky tak, aby vyhovovalo nejrůznějším potřebám. Stiskněte horkou klávesu na rámu monitoru a nalaďte automatické nastavení obrazu, rychlý kontrast nebo řízení jasu, nebo použijte funkci ovládání na obrazovce a nalaďte nastavení vašeho displeje.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat