Profesionální televizor LCD

  Profesionální televizor LCD

  Vylepšený design a vynikající hodnota

  S tímto moderním televizorem Hospitality s nízkou spotřebou si můžete užít výhody digitální televize. Vaši hosté si mohou vychutnat vřelé přivítání a skvělý zážitek ze sledování s atraktivními kanály k dispozici. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionální televizor LCD

Pro, úhl. 48cm, LCD, DVB-T MPEG2* 19HFL3331D/10 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Vylepšený design a vynikající hodnota

Televizor LCD Philips Digital Hospitality

 • USB klonování všech nastavení pro rychlou instalaci

  Nabízí možnost snadného zkopírování všech naprogramovaných nastavení z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

 • Uvítací zpráva na displeji

  Při každém zapnutí se na obrazovce televizoru objeví uvítací pozdrav.

 • Omezení hlasitosti

  Tato funkce předem určí rozsah hlasitosti, ve kterém může televizor fungovat. Tím se zabrání příliš vysokému nastavení hlasitosti a vyloučí se rušení sousedů.

 • Uzamčení nabídky pro instalaci

  Zabraňuje neautorizovanému přístupu k nabídce pro instalaci a konfiguraci, čímž zajišťuje maximální pohodlí hostí a předchází zbytečným nákladům na opětovné programování.

 • Jeden kombinovaný seznam kanálů pro analogové i digitální kanály

  Jediný integrovaný seznam kanálů pro digitální a analogové kanály. Hosté tak mohou plynule přepínat mezi analogovými a digitálními kanály.

 • Snadno použitelný dálkový ovladač Hospitality

  Tento televizor je vybaven stylovým dálkovým ovládáním, které je speciálně navrženo pro ubytovací služby. Z důvodu snadného použití hosty nabízí pouze nejzákladnější tlačítka a funkce. Funkce kontrola vybité baterie a ochrana proti krádeži baterie dále přispívají k efektivnímu provozu hotelu.

 • Design přátelský k životnímu prostředí a kryt omezující hoření

  Podpora udržitelného rozvoje je nedílnou součástí toho, jak společnost Philips přistupuje k obchodu. Televizory Philips jsou navrženy a vyráběny podle našich principů EcoDesign, které jsou zaměřeny na snižování celkového dopadu na životní prostředí snižováním spotřeby, odstraněním nebezpečných látek, snížením hmotnosti, efektivnějším balením a lepší recyklovatelností. Televizory Philips mají též speciální kryt z materiálu, který omezuje oheň. Nezávislé testy provedené službami požární ochrany ukázaly, že zatímco běžné televizory po styku s plameny mohou požár v domácnosti zesílit, televizory Philips k šíření ohně nepřispívají.

 • Programování kanálů pro zapnutí

  Dokonalý pro oznámení v rámci podniku a informační kanály, neboť umožňuje po zapnutí televizoru zobrazit předdefinovaný kanál.

 • Atraktivní seznam kanálů pro snadné procházení

  Atraktivní seznam kanálů obsahuje přehledná a intuitivní tlačítka s jasnou návodnou grafikou pro snadné nalezení oblíbených kanálů.

 • LCD displej s vysokým rozlišením 1366 x 768p

  Tento displej WXGA disponující nejmodernější technologií LCD obrazovek poskytuje vašim hostům širokoúhlé vysoké rozlišení 1366 x 768p pixelů. Díky technologii Progressive Scan poskytuje skvělý obraz bez blikání, s optimálním jasem a vynikajícími barvami. Tento živoucí a ostrý obraz nabídne vašim hostům vylepšený zážitek ze sledování.

Zobrazit všechny specifikace
 • Informace o zemích podporujících systém DVB-T získáte u svého zástupce společnosti Philips.
 • Typická spotřeba elektrické energie v zapnutém stavu, měřená dle IEC62087 Ed 2.
 • Průměrná roční spotřeba je počítána z typické spotřeby při provozu 4 hodiny denně 365 dnů v roce.
 • Tento televizor obsahuje olovo jen v určitých částech nebo součástkách, kde nelze použít jinou technologii, v souladu se stávajícími osvobozujícími klauzulemi směrnice RoHS.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat