LCD monitor

  LCD monitor

  Skvělý displej navržený pro náročné profesionály

  190P7 je perfektní pro uživatele v podnikové a finanční sféře. Nabízí úplnou sadu funkcí zvyšujících produktivitu, vzdálenou správu systémem SmartManage, ergonomický design a konstrukci bez olova. Představuje vynikající displej s nejnižšími celkovými náklady na vlastnictví. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor

48 cm (19"), Standard SXGA 190P7EG/00 Najít podobné výrobky

Skvělý displej navržený pro náročné profesionály

 • Nejširší úhel sledování až 178 stupňů

  Nejširší úhel sledování až 178 stupňů zaručuje ten nejčistší obraz z jakéhokoli úhlu.

 • Rychlá doba odezvy 8 ms z šedé do šedé: vynikající zobrazení pohybu v obraze

  Doba odezvy z šedé do šedé (GtG) je průměrný čas, který trvá jednomu obrazovému bodu přechod z jednoho libovolného stavu do jiného, to znamená průměrný čas přechodu mezi několika sadami náhodných barevných úrovní. Rychlejší je lepší: kratší doba odezvy znamená rychlejší přechody a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazování rychle se měnících obrazů. Doba odezvy z šedé do šedé je důležitý způsob měření kvality zobrazení pro multimediální obsah, jako jsou film, videozáznamy a hry; doba odezvy zapnuto-vypnuto je důležitějším parametrem při zobrazování obchodního obsahu, jako jsou dokumenty, grafy a fotografie.

 • Displej SXGA, rozlišení 1280 x 1024 pro ostřejší obraz

  Rozlišení obrazovky grafických monitorů označuje počet bodů (pixelů) na celé obrazovce. Např. obrazovka s rozlišením 1 280 x 1 024 pixelů zobrazí až 1 280 různých bodů na každém ze 1 024 řádků, čili asi 1,3 milionů pixelů.

 • Připraven na Windows Vista

  Monitory Philips Vista-ready jsou připraveny zobrazit nový, vizuálně propracovaný operační systém Windows, který je určen ke zkvalitnění vaší zábavy, zvýšení produktivity a k lepšímu ovládání práce na počítači doma či v kanceláři. Zobrazení, vyhledávání a uspořádání informací určených k práci nebo zábavě je rychlé, výkonné a snadné.

 • Systém SmartManage přináší funkce pro správu zařízení lokální sítě

  Systém SmartManage je systémem pro monitorování, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zařízení a poskytování vzdálené podpory uživatelům, kteří mají potíže - to vše přes lokální síť.

 • Možnost otáčení obrazovky o 90 ° a inteligentní systém kabeláže

  Základna Super Ergo je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a poskytující inteligentní zapojování kabelů. Nastavitelná výška, nastavitelný úhel otočení, sklopení a rotace, nastavení polohy displeje, které zmírní fyzickou námahu pracovního dne; inteligentní zapojování kabelů snižuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

 • Možnost otočného a sklopného nastavení pro ideální úhel sledování

  Díky mechanismu pro otáčení a sklápění obrazovky, který je vestavěný do podstavce, se monitor otáčí a sklápí dozadu nebo dopředu.

 • Jas se automaticky upraví podle okolního osvětlení

  SmartBright je exkluzivní funkce výrobků Philips, která využívá vestavěný senzor k automatické úpravě nastavení displeje, a přináší tak nejlepší zážitek ze sledování společně s nižší spotřebou energie a delší životností monitoru. Díky eliminaci kontrastu mezi jasnou obrazovkou a tmavou místností nebo tmavou obrazovkou a jasnou místností nejsou vaše oči unaveny – jas displeje přitom nemusíte upravovat manuálně, jakmile se změní světelné podmínky v místnosti.

 • Snadná úprava nastavení obrazovky pomocí funkce Philips SmartControl

  Software pro počítače PC, určený pro doladění výkonu a nastavení zobrazení. Philips nabízí uživatelům dvě možnosti pro úpravu nastavení obrazovky. Různá nastavení obrazovky můžete upravovat ve víceúrovňovém menu na obrazovce pomocí tlačítek na monitoru nebo použijete software Philips SmartControl.

 • Dva vstupy DVI pro lepší podporu vstupů z více počítačů

  Možnost přepínání vstupů z více počítačů na jeden displej místo použití samostatného monitoru pro každý počítač. Dva vstupy DVI jsou obzvlášť užitečné pro profesionální aplikace. Funkční tlačítko přepíná zobrazení z dostupných zdrojů z počítačů bez nutnosti přepojování kabelů.

 • Vestavěné řešení pro vysokorychlostní USB 2.0 pro snadné připojení

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol pro připojení počítačů a periferií. Protože umožňuje dosahovat vysoké rychlosti přenosu dat při nízké ceně, stal se port USB nejoblíbenější metodou pro připojování periferních zařízení k počítači. Díky řešení pro rozhraní USB 2.0 umístěnému na monitoru zajišťuje společnost Philips praktické a snadno použitelné vysokorychlostní připojení USB pro čtení, zápis, stahování a přenos programů, dat, digitálních médií nebo hudebních souborů do počítače, z počítače anebo mezi počítači a do jednoho nebo více zařízení s portem USB.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat