Zapuštěné bodové svítidlo

  Zapuštěné bodové svítidlo

  Převeďte sluneční světlo na světlo LED

  Stropní a zemní zapuštěná bodová svítidla Philips myGarden Clover z leštěné nerezové oceli pohání slunce. Mají oddělený solární panel s vysokou kapacitou a efektivní diody LED, které zajistí dlouhotrvající světlo. Zobrazit všechny výhody

 • Převeďte sluneční světlo na světlo LED

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myGarden Zapuštěné bodové svítidlo

Clover, nerez, LED 178194716 Najít podobné výrobky

Převeďte sluneční světlo na světlo LED

 • Vysoce kvalitní světlo LED

  Vysoce kvalitní světlo LED

  Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

 • Společnost Philips nabízí 5letou záruku na modul LED a vinutí

  Společnost Philips nabízí 5letou záruku na modul LED a vinutí

  Společnost Philips pro tuto lampu nabízí navíc ke standardní 2leté záruce 5letou záruku na LED systém, do nějž patří lampový modul LED a vinutí.

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru.

 • Nepotřebujete kabely

  Nepotřebujete kabely

  Svítidla Philips myGarden Solar vás zbaví náročné a někdy problematické práce s venkovní instalací, protože jejich umístění v zahradě vyžaduje jen několik minut – dokonce i v případě, že jste venkovní osvětlení nikdy neinstalovali. Odpadají totiž starosti s napájecími kabely a máte k dispozici spoustu flexibility při umístění, protože se nemusíte omezovat na prostor blízko zásuvky.

 • Samostatný solární panel

  Samostatný solární panel

  Svítidlo Philips myGarden Solar je vybaveno vlastním solárním panelem, který je připojen ke svítidlu dodaným kabelem.

 • Solární energie

  Solární energie

  Svítidla Philips myGarden Solar jsou navržena tak, aby maximálně využila energii získanou ze slunce a zajistila tak déletrvající světlo. Jelikož vůbec nespotřebovávají elektřinu, pomohou vám šetřit peníze a zároveň i životní prostředí.

 • Maximální výdrž světla: 5 hodin

  Maximální výdrž světla: 5 hodin

  Svítidla Philips myGarden Solar jsou navržena tak, aby maximálně využila energii získanou ze slunce a zajistila tak déletrvající světlo. Solární panel i světlo LED mají nejvyšší kvalitu pro maximálně efektivní zachycení solární energie. Doba osvětlení závisí na tom, kolik slunečního světla solární panel zachytí. Za dobrého počasí je výdrž světla maximální – svítí 5 hodin. Funkce pro úsporu energie, jako je například vypínač a senzor pohybu, se navíc také postarají, abyste mohli vždy jasně osvětlit své venkovní prostory bez ohledu na počasí či roční období.

 • IP67 – odolné proti vlivům počasí

  IP67 – odolné proti vlivům počasí

  Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí. Prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Venkovní svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP67: je chráněno proti dočasnému ponoření do vody a jedná se o výrobek, který je ideální pro osvětlení chodníků nebo příjezdových cest. Můžete přes něj dokonce i přejet.

 • Jedinečná funkce den/noc

  Jedinečná funkce den/noc

  Díky funkci den/noc se toto venkovní svítidlo automaticky zapne, když se venku setmí. Tuto jedinečnou funkci můžete využít pro dlouhé letní večery nebo kvůli bezpečnosti.

 • Vhodné pro instalaci na zem nebo na strop

  Vhodné pro instalaci na zem nebo na strop

  Toto zapuštěné bodové světlo lze instalovat jako stropní svítidlo nebo pozemní bodové svítidlo, přesně tak, jak budete chtít.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat