Nástěnné svítidlo

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/1/172263116/172263116_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Nástěnné svítidlo

  Užívejte si krásně osvětlenou zahradu

  Bílé nástěnné svítidlo Philips myGarden Woods poskytuje silný světlený výstup a nepřímý dekorativní světelný efekt, ideální pro osvětlení venkovních zdí. Součástí je i ekologická žárovka, která šetří energii. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myGarden Nástěnné svítidlo

Woods, bílá 172263116 Najít podobné výrobky

Užívejte si krásně osvětlenou zahradu

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru.

 • Žárovka Philips je vždy přibalena

  Žárovka Philips je vždy přibalena

  Součástí balení jsou vysoce kvalitní energeticky úsporné žárovky Philips EcoLamp, které umožní dosáhnout nejlepšího světelného efektu.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

 • IP44 – odolné proti vlivům počasí

  IP44 – odolné proti vlivům počasí

  Toto venkovní svítidlo Philips je navrženo speciálně pro vlhká venkovní prostředí. Bylo podrobeno přísným testům, které ověřily jeho voděodolnost. Stupeň krytí IP se popisuje dvěma údaji: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Toto venkovní svítidlo je zkonstruováno se stupněm krytí IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek nejčastěji a ideálně používaný ve venkovním prostředí.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat