Zapuštěné bodové svítidlo

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/1/168613116/168613116_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Zapuštěné bodové svítidlo

  Light up your outdoor life

  Tato skvělá bílá zapuštěná bodová stropní světla Philips Ledino jsou dokonale vhodná pro osvětlení vašeho krásného venkovního prostoru. Vydávají silné, hřejivé a úsporné světlo LED, které můžete ztlumit a vytvořit tak úžasnou atmosféru. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ledino Zapuštěné bodové svítidlo

Pebble, bílá, LED 168613116 Najít podobné výrobky

Light up your outdoor life

 • Vysoce výkonná LED dioda

  Vysoce výkonná LED dioda

  Venkovní svítidla Philips Ledino využívají nejnovější špičkovou technologii LED. Ta nabízí silný světelný výstup, vysokou kvalitu světla a dlouhou životnost.

 • Mimořádně dlouhá životnost

  Mimořádně dlouhá životnost

  Zdroj světla, kterému můžete důvěřovat. Svítidla Philips LED nabízí výjimečně dlouhou životnost, nejméně 20 000 hodin, což odpovídá životnosti 20 let při průměrném používání 3 hodiny/den a 13 000 cyklech zapnutí a vypnutí. Se svítidly Philips LED se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

 • IP23 – odolné proti vlivům počasí

  IP23 – odolné proti vlivům počasí

  Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Venkovní svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP23: je chráněno proti stříkající vodě a je ideální pro osvětlení verandy nebo terasy.

 • Zvolte zapuštěná stropní bodová světla

  Využijte venkovní prostory co nejlépe a vyberte si tato zapuštěná stropní bodová světla, ideální pro osvětlení zdí nebo terasy.

 • Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály

  Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů.

 • Silné světlo

  Toto venkovní svítidlo poskytuje silné, hřejivé bílé světlo. Jasný osvětlený prostor, který rozsvítí vaši zahradu nebo terasu.

 • Moderní venkovní osvětlení

  Působivý, odvážný a minimalistický design venkovního osvětlení od společnosti Philips. Elegantní, moderní styl venkovních svítidel Ledino představuje dokonalý způsob, jak pomocí světla zkrášlit zahrady, cestičky a venkovní prostory.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat