X-tremeUltinon LED

interiérové světlo do vozu

  X-tremeUltinon LED

  interiérové světlo do vozu

  Jasnější a stylovější

  Díky jasnému, stylovému a odolnému sufitovému 30mm svítidlu Philips LED pro osvícení interiérů už nikdy neztratíte své klíče. Silné světlo 4 000 K osvětluje vnitřek vašeho auta a nedráždí vaše oči. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

X-tremeUltinon LED interiérové světlo do vozu

LED-FEST [30 mm], Počet žárovek: 1, 12 V, 4 000 K, teplá bílá, Vyspělý automobilový systém 129404000KX1 Najít podobné výrobky

Ověřte si, že žárovka je vhodná

pro Váš typ auta!

Jasnější a stylovější

Doplňte interiér jasnějšími LED světly.

 • Jasné interiérové světlo vám umožní dobře vidět na věci ve voze

  Ať je to telefon, klíče nebo bota vašeho dítěte, všichni jsme někdy potřebovali hledat ztracenou věc ve špatně osvětleném autě. S interiérovým LED osvětlením Philips získáte teplé, jasné a rovnoměrně rozptýlené světlo. Příště až budete hledat v kufru, odkládací přihrádce nebo na podlaze vozu, dobře vše uvidíte a snadno najdete cokoli.

 • Vylepšete svá světla, vylepšete svůj styl

  Interiérové osvětlení není jen o světle a pohodlí; musí také dobře vypadat. Upgradujte svoje interiérové osvětlení pomocí jasnějšího teplého světla nebo efektu denního světla. Otevřením kufru nebo rozsvícením světla na palubní desce tak dodáte více stylu. Váš vůz vyjadřuje váš styl, proto se prezentujte interiérovým LED osvětlením Philips.

 • Jasná světla pro interiér vašeho vozu

  Ať jde o stropní světlo kabiny, světlo na čtení, světlo pro odkládací přihrádku nebo kufr, vaše požadavky a vkus se mohu lišit. V případě interiéru vozu můžete vybrat z široké nabídky LED osvětlení Philips X-tremeUltinon, která poskytují skvělou viditelnost a styl. Vyberte mezi komfortní teplou bílou (4000 K) a efektem denního světla (6000 K). Toto jasné a stylové světlo změní váš zážitek z jízdy. Bez ohledu na to, zda hledáte zatoulaný telefon, cestující si chtějí číst nebo se snažíte najít nejlepší trasu do cíle, máte možnost k tomu využít jasné interiérové světlo.

 • Odolné LED osvětlení s dlouhou životností

  Chcete jasná a stylová světla do auta, ale nechcete stále vyměňovat prasklé žárovky. To je hlavní slabina běžných světlometů. Čím účinnější světlo, tím kratší životnost. Při stejné intenzitě vydrží LED žárovky mnohem déle. LED světla Philips X-tremeUltinon se vyznačují vynikající odolností. Nejnovější technologické inovace brání poškození vlivem přehřátí a vibrací a mají životnost až 12 let. Protože za tuto dobu je většina automobilů nahrazena nebo vylepšena, měly by vám vaše stylové světlomety vydržet po celou dobu životnosti vašeho vozu.

 • Keramická ochrana před teplem a vibracemi CeraLight

  Technologie Philips CeraLight představuje jedinečné patentované keramické zapouzdření, jehož cílem je izolovat součásti LED od tepelného a vibračního poškození. Tato inovace chrání před předčasným selháním světla. Žárovka T10 s technologií CeraLight je navržena na dlouhou výdrž a zajišťuje tak řidičům odolnější světlo.

 • Automobilové osvětlení Philips té nejvyšší kvality

  Technologicky vyspělé osvětlení Philips je v automobilovém průmyslu dobře známé už 100 let. Kvalitní automobilové produkty Philips jsou navrhovány a vyvíjeny podle přísných procesů kontroly kvality (včetně norem ISO). Díky tomu je výrobní standard konzistentně na vysoké úrovni. Většina výrobců automobilů volí žárovky Philips, protože když kupujete Philips, kupujete kvalitu. Získáváte účinné jasné světlo a přesný paprsek. Získáváte moderní styl. A získáváte vyspělý systém LED svícení pro bezpečnější, plynulejší a zábavnější jízdu.

 • Snadná montáž a kompatibilita s mnoha modely automobilů.

  Navrženo pro snadnou instalaci do kompatibilních vozidel: řidiči s praxí v údržbě budou schopni snadno upgradovat kompatibilní světla.

Zobrazit všechny specifikace
 • Toto náhradní světlo LED je vhodné k použití v kabině vozu. Za použití náhradních světel LED v souladu s platnými právními předpisy nesete plnou odpovědnost vy. Společnost Lumileds nepřijímá právní ani jinou odpovědnost.
 • Hlavní světlomety LED typu Retrofit and vnější signální a směrová světla nemohou být prodávána v Němcku, Španělsku, Slovensku, Kypru, Británii, Holandsku, České republice, Řecku, Maďarsku, Litvě, Lucembursku, Maltě a ve Slovinsku.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat