CRT monitor

  Microsoft Windows Compliance

  CRT monitor

  digitalizovaná obrazovka CRT pro jedinečnou práci s počítačem

  S procesorem Digital Deflection, horkou klávesou High Bright pro ovládání jasu, vysokým rozlišením SXGA, velkou obrazovkou zobrazující více informací a provedením bez olova poskytuje CRT monitor 109B7 vzrušující zážitky při použití počítače. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

CRT monitor

19", provedení Real Flat, Standard SXGA 109B70/00 Najít podobné výrobky

digitalizovaná obrazovka CRT pro jedinečnou práci s počítačem

v provedení bez olova

 • Technologie sRGB pro shodu barev mezi zobrazením na monitoru a výtiskem

  Technologie sRGB pro shodu barev mezi zobrazením na monitoru a výtiskem

  Technologie sRGB je průmyslový standard, který zajišťuje nejlepší možnou shodu barev mezi zobrazením na monitoru a výtiskem.

 • Průkopnická vyspělá technologie procesoru Philips Digital Deflection

  Exkluzivní inovace Philips -- první jednočipové řešení CRT na světě -- spojuje deflekci a mikrořadič v jediném čipu pro digitální zpracování a řízení vstupní synchronizace. Tato inovativní technologie omezuje elektronické šumy, které mohou snížit kvalitu zobrazení, snižuje chvění obrazu a zlepšuje geometrii pro lepší obrazový výkon.

 • Horká klávesa High Bright okamžitě upravuje úroveň jasu

  Funkce, která umožňuje okamžité upravení jasu na ideální úroveň pro zobrazení textu, pro Internet, hry nebo multimediální aplikace, nabízí pohodlné sledování a lepší zážitek při používání všech typů aplikací.

 • Displej SXGA, rozlišení 1280 x 1024 pro ostřejší obraz

  Rozlišení obrazovky grafických monitorů označuje počet bodů (pixelů) na celé obrazovce. Např. obrazovka s rozlišením 1 280 x 1 024 pixelů zobrazí až 1 280 různých bodů na každém ze 1 024 řádků, čili asi 1,3 milionů pixelů.

 • Technologie Real flat CRT pro přirozený obraz bez zkreslení a přesvětlení

  Technologie Philips pro ploché obrazovky CRT snižuje přesvětlení a odraz efektivněji než běžná obrazovka CRT. Speciální maska stínítka s vysokým jasem a kontrastem pomáhá udržovat jemnější zaostření a snižovat „přesvětlení“ obvyklé u běžných obrazovek. Obraz na obrazovce vypadá jako vytištěný na papíře: Jeho sledování je méně namáhavé. Rovné čáry jsou skutečně rovné. Nalezení místa, ze kterého na obrazovce neuvidíte žádné odrazy je mnohem snadnější. Tím se dále snižuje namáhání očí a sledování obrazovky je příjemnější.

 • Obrazovka s vysokým jasem a kontrastem, šetrná k očím

  Obrazovka CRT navržená ke zvýšení jasu a kontrastu obrazu zvýšením proudu paprsků z děla CRT.

 • Zobrazení více obrázků a obsahu bez rolování

  Oblast sledování je viditelná část obrazovky monitoru k dispozici pro zobrazování dat.

 • Kompatibilní s platformou PC, Mac a terminál

  Schopnost práce s různými platformami; monitory Philips jsou kompatibilní pro připojení k počítačům PC a k terminálům prostřednictvím připojení VGA a pro připojení k počítačům Macintosh.

 • Snadná, uživatelsky přívětivá instalace Plug-and-play

  Plug-and-play je standard pro připojování periferií. Zobrazovací zařízení vybavené standardem Plug-and-play lze připojit k počítači, aniž by uživatel musel upravovat složitá nastavení.

 • Provedení bez olova chrání naše životní prostředí

  Produkty s displejem bez olova se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami Evropské unie týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

 • Nižší spotřeba energie než je obvyklé

  Nižší spotřeba elektrické energie potřebné pro skutečně úsporné fungování zařízení.

 • Standard TCO'03 zaručuje nejvyšší bezpečnost a ergonomické normy

  Norma TCO (Švédská konfederace profesionálních zaměstnanců) je dokonce přísnější než norma MPR-II pro bezpečnost a ergonomii a zaměřuje se zejména na střídavá elektrická pole (AEF).

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat