Zapuštěné bodové svítidlo

  Zapuštěné bodové svítidlo

  Osvětlete svou zahradu v noci

  Toto zapuštěné bodové svítidlo Philips myGarden Fresco může svým nádherným světlem odhalit nejlepší podobu zahrady nebo osvětlit tmavé kouty. Pomocí nastavitelné hlavy můžete nasměrovat paprsek a poslat světlo kamkoli, kde je potřebujete. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myGarden Zapuštěné bodové svítidlo

Fresco, bílá 017963116 Najít podobné výrobky

Osvětlete svou zahradu v noci

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru.

 • Žárovka Philips je vždy přibalena

  Žárovka Philips je vždy přibalena

  Součástí balení jsou vysoce kvalitní žárovky Philips, které umožní dosáhnout nejlepšího světelného efektu.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

 • IP23 – odolné proti vlivům počasí

  IP23 – odolné proti vlivům počasí

  Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Venkovní svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP23: je chráněno proti stříkající vodě a je ideální pro osvětlení verandy nebo terasy.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat