1
Televizory

  Potvrzeno. Prvotřídní výkon

  65OLED984 EISA Award
  IF Design Award
  Reddot Award

  Objevte televizor OLED+

  Objevte televizor Philips OLED+

  Mimořádný zvukový výkon.


  Neuvěřitelné obrazy si zaslouží odpovídající zvuk. Právě proto je každý model Philips OLED+ vyroben ve spolupráci se společností Bowers & Wilkins: přináší vám křišťálově čisté dialogy i při nižší hlasitosti a podrobnou, přirozeně znějící akustiku.
  Bowers & Wilkins Zvuk

  Televizor OLED+. Ten nejlepší obraz.*


  Připravte se na úplně novou úroveň obrazu. Technologie OLED přináší vynikající kontrast a hlubší odstíny černé. Obrazový procesor P5 nové generace zajišťuje úchvatné detaily a úžasný realismus. Začlenění technologie Dolby Vision promění váš televizor ve zdroj nekonečné zábavy.
  Philips Engine P5
  Dolby Vision Atmos
  s Ambilight bez Ambilight

  Oživte svůj pokoj.


  Díky inteligentní, proměnlivé show sladěných barev funkce Ambilight vše působí větším a epičtějším dojmem. Jakmile ji jednou vyzkoušíte, už není cesty zpět.
  TV Philips Ambilight

  Krása v režimu zapnuto. Krása v režimu vypnuto.


  Proč by televizor nemohl být umělecké dílo? Každý model OLED+ je inspirován klasickým evropským průmyslovým designem. Ať se právě používá nebo ne, vždycky upoutá pozornost.

  Celý svět čeká na vaše příkazy.


  Philips OLED+ není obyčejný televizor: je to vaše ovládací centrum. Můžete hrát hry. Sledovat Netflix. Procházet obsah obchodu Google Play. Ovládat inteligentní domácí přístroje. A k tomu všemu vám stačí pouze hlas.
  Google Assistant
  Amazon Alexa

  *Televizory Philips jsou oceňovány experty třetích stran pro svou špičkovou kvalitu obrazu a konstrukci. Na této stránce si můžete prohlédnout naše ocenění. 

  *Aplikace Google Assistant je k dispozici na televizorech Philips se systémem Android, které používají verzi operačního systému Android O (8) nebo vyšší. GA je k dispozici ve vybraných jazycích a zemích, přičemž od začátku je podporována angličtina – UK, němčina – DE a francouzština – FR. Seznam podporovaných jazyků/zemí bude postupně rozšiřován. Chcete-li získat nejnovější seznam jazyků a zemí podpory, obraťte se na naše oddělení péče o zákazníky.

  *Amazon, Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností.