1
Výrobky

Pokud máte rádi streamování,
funkci P5 si zamilujete

Podívejte se na video
Před Po

Přesnost zdroje

 

Vizuální nepřesnosti, například šum či artefakty, je možné sledovat prakticky ve veškerém televizním obsahu. Funkce P5 je opraví a omezí šum, aniž by místo něj nastoupilo nepříjemné rozmazání a eliminuje pásy rozšířením 8bitového videa téměř na 14bitovou přesnost.

Sharpness

Dokonalá ostrost

 

Většina obrazů má rozlišení, které je jen zlomkem rozlišení 4K, jenž dnešní obrazovky dokáží zobrazit. Algoritmus zvýšení rozlišení videa Detail Enhancer funkce P5 to řeší přeměnou obsahu na ostřejší obraz Ultra HD. Výsledkem je jemnější obraz s výrazně lepší hloubkou a rozměrem.

Před Po

Dokonalé barvy

 

10bitové zpracování barev používané ve většině televizorů omezuje rozsah barev, které je možné zobrazit, bez ohledu na kvalitu obrazu. Při použití 17bitového zpracování funkce P5 odemyká milióny dalších barev. Sytost je živější a intenzivnější, zatímco zbarvení kůže je přirozenější.

Před Po

Dokonalý kontrast

 

Rozšířením rozsahu kontrastu mohou být díky funkci P5 jasné části obrazu jasnější a tmavší oblasti „černější“. Výsledkem je větší hloubka obrazu a zachování detailů, což vytváří silnější dojem, že jste součástí dění.

Před Po

Dokonalý pohyb

 

Filmové kamery zachycují pohyb pořízením 24 jednotlivých fotografií neboli „snímků“ každou sekundu. Kvůli tomu vnímáme rychlé pohyby kamery jako rušivé trhání. Funkce P5 přidává mezi původní snímky tři další obrázky a tak dosahuje neuvěřitelně hladkého, plynulého a přirozeného zážitku ze sledování.

Pět je kouzelné číslo

V každém z našich televizorů jsou v plném zápřahu inovativní technologie, které vytvářejí tu nejlepší kvalitu obrazu. Všechny se zaměřují na pět prvků, které dokáže oko zachytit: přesnost zdroje, ostrost, barvu, kontrast a pohyb.

 

Společně pak naše technologie pro kvalitu obrazu vytváří neuvěřitelný obraz bez ohledu na zdroj a jeho kvalitu. Ať už tedy sledujete YouTube nebo Netflix, obojí bude vizuálně úchvatné.

Prvky kvality obrazu televizorů Philips
Televizor Philips 4K Ultra HD

Ultra HD vs. Full HD

 

Existují dva druhy televizorů s vysokým rozlišením HD: Ultra High Definition (UHD) a Full High Definition (FHD). S technologií FHD se můžete užívat obraz s rozlišením až 1080p se 2 miliony pixelů. Společně s našimi technologiemi Philips na zpracování obrazu je výsledkem dokonalá obrazová kvalita. Televizor UHD 4K rozlišení ještě čtyřikrát zvýší a poskytne vám nejlepší možné rozlišení o neuvěřitelné hloubce a detailu.

bez Ultra HD s Ultra HD
bez HDR s HDR

High Dynamic Range (HDR)

Obraz vám ožívá před očima

 

Rozlišení High Dynamic Range přináší dramaticky odlišný vizuální zážitek. Díky ohromujícímu jasu, nesrovnatelně lepšímu kontrastu a poutavým barvám obrazy ožívají v mnohem větší záři a zároveň jim nechybí výrazně hlubší a jemněji odstupňované tmavé tóny. Rozlišení zajišťuje celou paletu bohatých nových barev, které jste na televizoru nikdy předtím neviděli, a výsledný vizuální zážitek upoutá vaše smysly a probudí vaše emoce. Perfektní pro milovníky kina a filmové nadšence!