1
Výrobky

Zažijte nevídané

 

 

 

Coming soon

Lightwaves trailer

Lightwaves

Televizor Philips přináší opravdu neobyčejné okamžiky. Lightwaves je jedním z nich. Ve filmu uvidíte některé z nejlepších surfařů světa. Chippa Wilson a Damien Hobgood se vezou na krásných vlnách zalití světlem a barvami na speciálně vyrobených surfech – tak, jak jste to nikdy neviděli. Na cestě do Dubaje a na Maledivy jsme se světovou filmařskou společností Sweetgrass Productions našli pro náš film ideální místa. Film je plný emocí a odráží naši vizi síly technologie Ambilight – a ukazuje divákům, jak fantastická může být akce, jenž je skvělá už sama o sobě, když přidáme sílu světla. Televizor Philips obohacuje to, co rádi sledujete, přehráváte a dílíte o další pocity. Síla technologie Android ™ a Ambilight to dokáže zařídit.
Behind the scenes movie

Ze zákulisí

Film Lightwaves je stejně velkolepý, jako bylo jeho natáčení. Tady je příběh výroby filmu Lightwaves. Filmaři a dva z nejlepších surfařů na světě, Chippa Wilson a Damien Hobgood, vás vezmou na cestu na druhou stranu světa se svou ohromnou výbavou a s touhou natočit světélkující noční surfování. Písečné bouře v Dubaji, bazény s vlnobitím, překlápějící se surfová prkna a bouře na Maledivách: to všechno na cestách potkáme. Překonáním těchto překážek náš tým dospěl k ohromujícímu výsledku. Film Lightwaves natočený v ohromujícím rozlišení 4K Ultra HD vyniká bohatými detaily a překvapivou kvalitou obrazu – přesně jako televizory Ambilight. A také jsme stejně jako u televizorů Ambilight využili světlo k posílení emocí a zdůraznění celého televizního zážitku.

Surfaři

 

Projekt těchto rozměrů vyžaduje opravdu velké talenty. Jasně že spousta surfařů zvládá vlny, ale kteří z nich to dokážou za tmy? Jsou dost zkušení a mají dost odbornosti na náročnou produkci, jako je film Lightwaves? Seznamte se s týmem snů:

Chippa Wilson

Chippa Wilson


S nominacemi na ocenění Surfer Poll Awards pro průlomový výkon nazvané „Breakthrough Performer of the Year“ v roce 2010 a na cenu 50k Kustom Airstrike v roce 2010 je 28letý Chippa Wilson jedním z nejlepších surfařů světa. Chippa, známý svými rozmáchlými pohyby ve vzduchu, předvádí svoji všestrannost v ohromných dutých vlnách, a znovu dokazuje, že je neobyčejný surfař.

Damien Hobgood

Damien Hobgood

 

Damien Hobgood je jako profesionální surfař z pláže Satellite na Floridě známý tím, že získal nejvyšší skóre ve velkém finále závodu „two-wave“ v profesionálním surfování: 19,9 z 20. Bylo to na závodu Quiksilver Pro Fiji v roce 2004. Hobgood je členem týmu Surfrider Pro a na šampionátu ASP 2000 získal titul pro nováčka roku, „rookie of the year“.

Afterglow

Film Lightwaves není naší jedinou úspěšnou kampaní. Podívejte se i na film Afterglow: je to emocionální zážitek, který odráží schopnost technologie Ambilight proměnit vše obyčejné na mimořádné.

 

Co se stane, když technologie Philips Ambilight poslouží jako inspirace pro jedny z nejodvážnějších lidí vyznávajících volné lyžování a oni zkusí spoutat sílu světla na svazích? Připojte se k naší cestě a zažijte proměnu obyčejného v něco zcela mimořádného.

Afterglow: cesta světla.

 

Televizory Philips Ambilight, to jsou opravdu neobyčejné okamžiky. Afterglow je právě jeden z nich. Vezme vás na cestu s několika nejodvážnějšími lyžaři na světě. Budete moci prozkoumat světla a barvy tak, jak jste ještě neviděli. Je to emocionální zážitek natočený v rozlišení Ultra HD, které odráží schopnost funkce Ambilight proměnit obyčejné na mimořádné. Televizory Philips Ambilight usměrňují sílu světla a barev, abyste lépe procítili to, co tak rádi sledujete.

Postavili jsme oceňovanou agenturu Sweetgrass Productions před náročný úkol: vypustit barvu a energii jedinečného zážitku z technologie Philips Ambilight do divočiny.

Společně s týmem dobrodružných lyžařů se vydali daleko do odlehlých hor Britské Kolumbie a Aljašky s cílem realizovat sen, který měli už skoro šest let: filmovat lyžování ve volném terénu, v noci a v rozlišení Ultra HD – a posunout celé dílo o úroveň výše díky inspiraci barvami a světlem.

Nebudete věřit, co udělali.

Afterglow: celý film

Afterglow: celý film

Ze zákulisí filmu Afterglow

Ze zákulisí filmu Afterglow

Odhalte svět televizorů Ambilight

 

Technologie Philips Ambilight promítá světlo a barvy v reálném čase, vydává se za hranice obyčejné televize a přináší vám opravdu pohlcující zážitky ze sledování – napínavější a zábavnější.

 

Ambilight TV