1
Android TV

Philips Android TV™

Výkonný chytrý televizor

Přehrát videoklip s funkcemi Android TV

Nekonečná zábava snadno a lehce

 

Více filmů. Více pořadů. Více her. A stále se rozšiřující počet aplikací. Televizor Philips Android TV vám přináší všechno tohle a ještě mnohem víc.

Váš vkus

Televizor Philips Android TV je dostatečně chytrý na to, aby věděl, co se vám líbí a co ne. Každé doporučení, které od něj dostanete, tedy bude přesně takové, jak jste čekali.

Váš rytmus

Bavte se podle vlastní volby. Díky chytřejším metodám vyhledávání, lepším možnostem hraní a rychlejšímu výkonu je televizor Philips Smart TV připravený, když jste připravení vy.

Vaše aplikace

Připravte se na to, že vám obchod Google Play nabídne neustále se rozšiřující sbírku aplikací, her, streamovacích služeb a ještě mnohem víc.

Vaše volba

Sdílení obsahu a ovládání akce už nemůže být jednodušší než s televizorem Philips Android TV. Použijte dálkový ovladač nebo synchronizujte svůj telefon pro naprostou flexibilitu.
Philips Android TV: váš vkus

Váš vkus 

Se systémem Android je chytrá televize hračka

 

Získat to, co chcete, je rychlé a úplně jednoduché. V přehledných nabídkách vidíte praktická doporučení, oblíbené pořady, nejoblíbenější melodie a nejzajímavější hry. Jelikož máte na dosah ruky ohromné množství obsahu, byla každá nabídka chytře sestavena, abyste strávili méně času hledáním a více sledováním.

Různí lidé mají různé zájmy. 
 

Více filmů, více zpráv, více her: to vše máte k dispozici z pohodlí svého obývacího pokoje. Televizor Philips Android TV poskytuje přístup k neustále rostoucí nabídce aplikací podle vašich potřeb a nálady. Vedle obchodu Google Play můžete na televizoru Android TV využívat také skvělé, námi vytvořené aplikace, které vám zpříjemní život. Sledujte zprávy, přehrávejte si nejnovější populární seriály, podívejte se na pořad, který jste nestihli, zjistěte si předpověď počasí nebo vyhledávejte oblíbenou hudbu. Pokud je toho na vás trochu moc, televizor Philips Android TV vám pomůže a něco vám doporučí na základě toho, co se vám líbí.

Vyzkoušejte si na svém televizoru tyto oblíbené aplikace… a také všechny ostatní!

YouTube

YouTube

Netflix

Netflix

Google Play

Google Play Movies & TV

Spotify

Spotify

Filmbox live

FilmBox Live

Banaxi VoD

Banaxi VoD

Dailymotion

Dailymotion

Deezer

Deezer

* Dostupnost aplikací třetích stran se liší podle země a podle modelu. Nezodpovídáme za obsah a dostupnost aplikací, které nabízíme „tak, jak jsou“ a bez jakékoli záruky přímé nebo vyvozené. Služby mohou být placené. Nejnovější informace získáte ve středisku zákaznické podpory Philips TV. Všechny názvy výrobků a společností jsou (registrované) ochranné známky příslušných vlastníků. Philips je registrovaná ochranná známka společnosti Royal Philips N.V.

Nepropásněte jediný pořad na Netflix!


Aplikace Netflix na televizoru Philips umožňuje vybírat z tisíců televizních pořadů, filmů a seriálů. Nepropásněte oblíbené původní seriály služby Netflix, jako je Dům z karet, Stranger Things a Anne with an E! Kompletní přehled naleznete na internetových stránkách Netflix.

Vyžaduje členství ve službě Netflix pro streamování.

Philips Android TV: váš rytmus

Váš rytmus

Solidní výkon televizorů Philips Android TV

Vysoký výkon

 

Díky našim nejnovějším procesorům ožije televizor i váš zážitek ze sledování. Zvýšili jsme výkon napříč celou nabídkou se superrychlými jádry Quad Core a Hex Core v řadě televizorů Smart TV.

Hraní na televizorech Philips Android TV

Hraní v systému Android s funkcí Ambilight

 

Aplikace Google Play vám umožní užít si v televizoru stovky her. Stáhněte si je nebo je okamžitě streamujte pro hodiny zábavy na vyžádání. S herním režimem funkce Ambilight se pak místnost přemění na sen každého hráče.

Hlasový dálkový ovladač televizorů Philips Android TV

Vyhledávání pomocí hlasu

 

Nechce se vám psát na klávesnici? Jednoduše na ovladač Smart Remote promluvte a výsledek se objeví na obrazovce televizoru. Tímto způsobem můžete pomocí hlasu otevírat aplikace televizoru a ještě mnohem více. S aplikací Philips TV Remote App² můžete dokonce použít funkci hlasového vyhledávání¹ na telefonu nebo tabletu.

Dálkový ovladač Philips Android TV s klávesnicí

Vyhledávání pomocí textu

 

Objevte nový design dálkového ovladače Philips s klávesnicí. Díky hladkému ergonomickému tělu a velkým tlačítkům měkkým na dotyk se pohodlně drží a neuvěřitelně snadno používá. Díky plnohodnotné klávesnici na zadní straně můžete do svého televizoru Smart TV napsat cokoli a rychleji než kdy dřív.

¹ Jazyková dostupnost závisí na podpoře hlasového vyhledávání Google.
² Aplikace Philips TV Remote a související funkce se liší podle modelu televizoru, operátora a země, stejně jako se liší podle modelu chytrého zařízení a operačního systému. Podrobnosti naleznete na adrese www.philips.com/TVRemoteapp.
Philips Android TV: vaše aplikace

Vaše aplikace

Svět plný obsahu
Obchod Google Play

Jediným stisknutím tlačítka můžete streamovat nejnovější filmy či seriály z aplikace Netflix, rychle procházet filmy služby On Demand nebo dobývat herní světy. Veškerý obsah kdykoliv chcete. A s technologií Ambilight je celý zážitek ještě živější a působivější.

Galerie aplikací Philips

Navíc ke všem těm báječných aplikacím z obchodu Google Play jsme vytvořili i pár dalších skvělých aplikací, se kterými bude život zábavnější. Nabízíme aplikace s funkcí catch-up TV, zpravodajské, vzdělávací a streamovací aplikace nebo předpovědi počasí.
Philips Android TV: sdílení obsahu

Vaše volba

Je to jedna velká propojená rodina

 

Díky aplikaci Google Cast je opravdu snadné sdílet obsah mezi zařízeními. Všechno je dokonale propojeno, takže pokud chcete obsah svého telefonu nasdílet na televizor, bude tam. Pustit si film na tabletu a pokračovat ve sledování na televizoru? Jasná věc. Každé zařízení si s těmi ostatními perfektně rozumí.

Aplikace Philips TV Remote App

Aplikace Philips TV Remote App

 

Změňte svůj iPhone, iPad nebo telefon či tablet Android na dálkový ovladač Philips TV. Díky aplikaci Philips TV Remote App můžete ovládat televizor, zobrazit informace o programech a nastavit na přenosném zařízení připomenutí. Dokonce tak získáte i další možnosti, jak ovládat funkci Ambilight. A navíc je možné některé televizní programy streamovat z televizoru přímo na přenosné zařízení, takže vám nikdy nic neunikne.

Služby Google Cast pro televizory Philips Android TV

Google Cast

 

Se službami Google Case můžete bezdrátově odesílat filmy, pořady a aplikace z telefonu, tabletu či notebooku do televizoru Philips. Nepotřebujete k tomu žádná další zařízení. Seznamte se s rostoucím počtem aplikací, které se službou Cast spolupracují, nyní včetně aplikací Netflix, YouTube a dalších.