1
Kancelář

Kancelářské monitory Philips  nejlepší kousky

LCD monitor s technologií
LCD monitor s technologií 
Smart Ergo Base
LCD monitor s technologií
Powersensor
Displej LCD 4K Ultra HD
Displej LCD 4K Ultra HD
4K
MultiView
IPS
Zakrivený LCD displej UltraWide
Zakrivený LCD displej UltraWide
Zakřivený
Freesync white
Mimořádně široké spektrum barev

Vyberte si velikost, která  vám nejvíc vyhovuje

velikost monitoru


17–22" 

4K UHD LCD monitor s technologií PowerSensor

Rozlišení UltraClear 4K Ultra HD, 1 miliarda barev a technologie IPS zaručují přesné zobrazení detailů a podání barev

Technologie SoftBlue

SoftBlue Technology
Technologie SoftBlue LED využívá chytrou technologii, která omezuje škodlivé krátkovlnné modré světlo, aniž by to mělo dopad na barvu nebo obraz displeje. Technologie SoftBlue LED má certifikaci mezinárodní testovací organizace TUV Rheinland prokazující snížení množství škodlivého modrého světla. 

Podpora udržitelného rozvoje

EPEAT


Systém Electronic Product Environmental Assessment Tool (EPEAT) je založený na normě ochrany životního prostředí IEEE 1680 – 2006 a hodnotí, do jaké míry je elektronický výrobek ekologický. V současné době systém EPEAT zahrnuje stolní počítače, notebooky a monitory.

 

Dopadům na životní prostředí se připisuje čím dál větší důležitost, spotřebitelé i výrobci se shodují na nutnosti standardizovaných pravidel pro určení toho, co je „zelený“ výrobek. Systém EPEAT v tomto vyhovuje oběma stranám. Díky standardizovaným kritériím mohou spotřebitelé porovnávat výrobky, zatímco výrobci vědí, jak dosáhnout ekologického výrobku. Výrobky s logem EPEAT jsou považovány za „zelené“ výrobky snižující dopad na životní prostředí.

 

Kartonové obalové materiály monitorů Philips včetně jejich pěnové výplně jsou zdarma recyklovány jako součást standardu EPEAT Gold. Obraťte se na místní servisní středisko, chcete-li se dozvědět více o recyklaci vašich obalových materiálů.

Recyklace


Naším cílem je zvyšovat kvalitu lidských životů skrze smysluplné inovace. Zároveň je v našem zájmu využívat omezených zdrojů naší planety udržitelným způsobem. Neustále proto pracujeme na snižování dopadu na životní prostředí našich výrobků. Použité monitory od společnosti Philips a s nimi spojené obalové materiály jsou recyklovány v souladu s veškerými zákony o životním prostředí. Abychom tohoto cíle dosáhli, spolupracujeme s různými organizacemi.