1
Názor žen

Žádný sestřih není bez poskvrnky


Některé ženy mají rády vousáče, jiné se jich bojí jako knížepán Rumcajse. Nicméně skoro každá má kvůli vousům s chlapy nějaký zážitek, na který by nejraději zapomněla. A my jsme jich pro vás pět vybrali!

1. Problém se strništěm


"Když se oholí, je to super, ale pár dní po tom zažívám peklo. Nemůžu a nechci mu ani dát pusu, protože mám citlivou pleť a strniště ji vždycky podráždí."
Denisa, 24 let, Teplice

2. Zklamání na 3. rande


"Nedávno jsem randila s klukem, nádherným − vousy super, vlasy super. Jenomže na třetí rande, kdy se měly věci lámat, přišel oholený do hladka a vypadal jak uhrovitý puberťák. Tak jsem mu řekla, že jsem si někoho našla a že je konec."
Helena, 31, Praha

3. Nechtěné problémy s plnovousem


"Můj manžel měl geniální nápad nechat si narůst plnovous, ale po tom, co jsem ze zbytků jídla ve vousech jasně poznala, co obědval, rychle ho zase shodil."

Marcela, 55, Ústí nad Orlicí

4. Zvláštní alergie


"Vždycky, když se můj ex oholil, začala jsem kýchat. Tenkrát to ještě nebyla alergie na něj, ale na vodu po holení, kterou používal. Přišla jsem na to po půlroce..."

Andrea, 28, Plzeň

5. Jak vypadá froté ručník?


"Asi v sedmnácti se brácha rozhodl, že si nechá narůst vousy. Jenomže po týdnu jich bylo asi tak sedm, z toho čtyři pod nosem, dva na tváři, jeden na bradě… Vypadal s odpuštěním jako debil. Naštěstí na to rychle přišel sám, když se mu ve škole smáli, že vypadá jak starý froté ručník."

Bára, 33, České Budějovice

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí!

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.