1
Výrobky

Jak si vybrat správný kartáček?

   

Zubní plak je měkká, lepivá hmota bílé až žluté barvy, která pevně ulpívá na zubech, v mezizubních prostorech a na dásních. Plak je tvořen tisícem různých druhů bakterií, které žijí v ústech. Je proto velmi důležité vybrat si správný zubní kartáček k jeho odstranění.

Jak zabráním rychlé tvorbě nového zubního plaku?

   

Při včasném zachycení tvorby zubního plaku postačí čistit zuby dvakrát denně, vždy po dobu dvou minut, a jednou za den nezapomenout i na mezizubní prostory. K minimalizaci růstu bakterií můžete přispět také stravou s nízkým obsahem cukrů a škrobů.

Jak odstranit zubní plak?

   

Pokud se zubní plak neodstraňuje pravidelně a důsledně, bakterie v něm obsažené se dále rozmnožují a stávají se nebezpečnějšími. Plak díky minerálům ze slin postupně tvrdne a vytvoří se těžko odstranitelný zubní kámen. Bakterie obsažené v plaku produkují nebezpečné organické kyseliny a toxiny, což vede k zánětu dásní a parodontu či vzniku zubního kazu. Častějším a delším každodenním čištěním lze plak snadno odstranit, pokud je zachycen do 48 hodin.

    

Philips Sonicare

Jak může sonický zubní kartáček Philips Sonicare pomoci?

   

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare byl vytvořen za účelem odstranění zubního plaku. Philips Sonicare odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček a vykoná 31 000 stěrů za minutu. To znamená, že každé čištění zubů je mnohem efektivnějšíí než to s manuálním zubním kartáčkem.

Zjistěte, jak zdravá ústní dutina zlepšuje váš každodenní život

Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Získejte 15% slevu

 

Zapojte se do iniciativity Better Me, Better World a ziskejte 15% slevu na další nákup v online obchodě Philips (platí pouze pro nově přihlášené do databáze).