1
Výrobky

informace

Proč zvolit sonický zubní kartáček?

   

Zubní lékaři v naprosté většině doporučují sonické zubní kartáčky jako nejlepší prostředek ke zlepšení zdraví ústní dutiny. Sonické zubní kartáčky jsou efektivnější, čistí šetrně a oproti manuálním zubním kartáčkům zvládnou vykonat mnohem více pohybů.
Prevence

Odstranění zubního plaku se sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare

   

Zubní plak představuje nános bakterií na zubech. Při čištění sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare dvakrát denně zůstanou zuby bez zubního plaku a vyčistí je až 7x účinněji než manuální zubní kartáček.

Odstranění zubního plaku se sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare

   

Zubní plak se velmi snadno odstraňuje během prvních dvou dní od svého vzniku. Sonický zubní kartáček Philips Sonicare je jednoduchou pomůckou, se kterou se zubního plaku rychle zbavíte. Efektivní, šetrné a pravidelné čištění plak snadno odstraní.

    

PHILIPS SONICARE  

Proč zvolit Philips Sonicare?

   

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček. Philips Sonicare vykoná 31 000 stěrů za minutu, což je mnohonásobně více ve srovnání s manuálním zubním kartáčkem, který za minutu udělá 300 pohybů. Se sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare je také mnohem snazší vyčistit těžko přístupná místa v ústní dutině.

Zjistěte, jak zdravá ústní dutina zlepšuje váš každodenní život

Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Získejte 15% slevu

 

Zapojte se do iniciativity Better Me, Better World a ziskejte 15% slevu na další nákup v online obchodě Philips (platí pouze pro nově přihlášené do databáze).