1
Výrobky

S úsměvem za úspěchy

 

Hezký a zářivý úsměv je jednou z věcí, kterých si na vás ostatní všimnou. Je důležitou součástí naší prezentace ve světě a signalizuje, že jsme zdraví a šťastní. Bílé zuby prozrazují, že se o ně dobře staráme, což je spojeno s dalšími výhodami pro naše zdraví, včetně snížení rizika srdečního onemocnění. Zářivý úsměv je perfektním společníkem pro důležité schůzky, nebo dokonce vzrušující rande.

bad-breath

Odstranění barevných pigmentací a přirozené zesvětlení zubů funguje  

 

MMnozí si spojují bělení zubů s chemickými prostředky. Tyto prostředky jsou účinné, ale je dobré nejprve vyzkoušet postupy přirozeného odstranění nežádoucích barevných pigmentací pomocí sonického kartáčku Philips Sonicare. A někdy stačí pouze snížit nebo naopak zvýšit konzumaci určitých potravin. 

Jezte vše, na co máte chuť, a zachovejte si zářivý úsměv


Je všeobecně známé, že některé potraviny zanechávají na zubech skvrny. Káva, čaj a červené víno obsahují třísloviny, barevné pigmenty a cukr, které mohou zbarvit sklovinu. Měli bychom je proto pít s mírou. Pokud kouříte, zuby podléhají žloutnutí a zachytávají další tmavé pigmenty.
Některé potraviny vám ale naopak mohou zuby díky svým enzymům zesvětlit. Vyzkoušejte jahody, celer, jablka, mrkev, sýr nebo ořechy. Všechny tyto potraviny také pomáhají s produkcí slin, které zuby přirozeně čistí a omývají.

Čistěte pro bílý úsměv

 

Některé pasty obsahují sodu a jiné hrubší abrazivní částice, které můžou pomáhat s bělením zubů. Tyto látky narušují a leští barevné pigmentace na zubech a rozjasňují váš úsměv. Jejich dlouhodobé používání však může způsobit ztenčování zubní skloviny. Vybírejte si nejjemnější bělicí pasty, které obsahují například enzymy a další látky, které nežádoucí barevné pigmentace rozpouštějí. Se sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare používejte režim White společně s kartáčkovou hlavicí DiamondClean, které jsou vyvinuty pro dokonalé a šetrné odstraňování barevných pigmentů z povrchu zubní skloviny! Vaše zuby dostanou přirozeně zářivý vzhled!

Zjistěte, jak zdravá ústní dutina zlepšuje váš každodenní život

Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Získejte 15% slevu

 

Zapojte se do iniciativity Better Me, Better World a ziskejte 15% slevu na další nákup v online obchodě Philips (platí pouze pro nově přihlášené do databáze).