1

 

 

Zápach z úst

Ošetření zápachu z úst

motivation-patients

Trapná záležitost

 

Pokud váš pacient trpí zápachem z úst, pravděpodobně zoufale hledá řešení. Těkavé sirné sloučeniny, které uvolňují živící se gramnegativní bakterie, velmi nepříjemně páchnou. Tato častá, ale trapná záležitost se někdy odstraňuje velmi obtížně: nestačí ji jen tak zamaskovat.

Zaměření na zdroj


Řešením je redukovat gramnegativní bakterie, abychom měli zápach z úst více pod kontrolou. Režim ústní hygieny zahrnující čištění jazyka škrabkou a používání ústní vody může být při zaměření na tento bakteriální film velmi účinný. Výrobky, které dokáží bakterie způsobující zápach zničit a nepříjemný zápach neutralizovat, ošetří příznaky i příčinu zápachu z úst. Z klinického hlediska se gramnegativní flóra hromadí ve váčcích na dásních větších než 4 mm, tuto informaci tedy při návštěvách zaměřených na ošetření dásní neopomeňte!
motivation-patients

Záruka svěžejšího dechu

 

BreathRx představuje komplexní režim ústní hygieny, který nabízí špičkovou ochranu svěžího dechu ve třech jednoduchých krocích: čištění, použití škrabky, vyplachování. Všechny výrobky v systému BreathRx fungují na bázi patentované směsi přípravku Zytex a cetylpyridiniumchloridu (CPC), která byla vytvořena s cílem redukovat gramnegativní bakterie a těkavé sirné sloučeniny.

Doporučené výrobky

Philips Sonicare BreathRx

Antibakteriální ústní voda

 

Ústní voda bez obsahu alkoholu ničí a eliminuje bakterie a neutralizuje pachy.

 


 

Zakoupit nyní

Philips Sonicare Fluoridex

Šetrná škrabka na jazyk

 

Pro bezpečné a pohodlné odstranění bakterií způsobujících zápach na povrchu jazyka.

 

 

Zakoupit nyní

Philips Sonicare PerioRx

Bělicí zubní pasta

 

Kombinuje výhody fluoridu, kontroly zubního kamene a vylepšeného odstranění skvrn s ochranou před zápachem z úst, kterou zajistí Zytex.

 

Zakoupit nyní