1

Inspirace pro zdravou ústní dutinu,
pro každého pacienta

Inspirováno zubními specialisty, navrženo vědci. Philips Oral Healthcare mění svět ústní hygieny, od péče o ústní dutinu po bělení zubů a úlevu od citlivosti, a přináší jeden revoluční výrobek za druhým.
motivated-by-science

Motivováno vědou

 

Když se zubní kartáček Philips Sonicare stal jedničkou mezi zubními kartáčky navrženými zubními lékaři, zůstali jsme věrní svému zaměření na inovace. Naším úkolem je neustále přinášet přelomové příspěvky k technologiím pro domácí ústní hygienu. Sonický zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare Platinum představuje inovaci v oblasti péče o ústní dutinu, kterou budou vaši pacienti skutečně používat. Nejen, že klinické studie dokazují jeho mnohem větší účinnost při odstraňování zubního plaku než u manuálního kartáčku – ve skutečnosti také pacientům pomáhá naučit se lepšímu přístupu k ústní hygieně.

engineering-a-brighter-future

Vytvořit zářivější budoucnost

 

Pro dnešní návštěvníky zubních ordinací je častým požadavkem bělení. Společnost Philips na něj reaguje systémem bělení Zoom, světovou jedničkou mezi ordinačními postupy bělení, který si pacienti žádají. V rámci partnerství se zubními lékaři jsme vytvořili inovativní a účinné kúry na bělení zubů, které poskytují ty nejlepší výsledky.


Bělení Philips Zoom!, sonický zubní kartáček FlexCare Platinum — společnost Philips Oral Healthcare poskytuje nástroje k vytvoření dokonalého cyklu celkové ústní hygieny, s jehož výsledky budou vaši pacienti tak spokojení, že vás doporučí svým přátelům.

and-beyond-image

Philips HealthTech

 

Naše nově vytvořená divize HealthTech je zaměřena na to, abychom lidem zlepšovali život, umožnili jim žít déle a zdravěji. Divize HealthTech kombinuje to nejlepší ze spotřebního světa a světa zdravotní péče a nenásilně spojuje zdravý životní styl, prevenci, diagnostiku, léčbu a rekonvalescenci.

divider-image

Potřebujete další informace? Navštěvujte pravidelně stránku PhilipsOralHealthcare.com, kde najdete poslední novinky o výrobcích Philips a jejich prokázaných klinických účincích.