1
Výrobky

  Osvětlení chodby 

  Proč osvětlení haly od společnosti Philips?

   

  Hala je první místnost, kterou ostatní poznají z vaší domácnosti. Na prvním dojmu záleží, proto by měla vždy poskytovat vřelou a přívětivou atmosféru. Pomůžeme vám najít správné osvětlení haly pro každý dekor, od zářivých stropních světel po tlumená stolní a nástěnná svítidla. Krásně estetický návrh osvětlení haly, který současně hraje funkční roli při uvedení vás i vašich návštěv do vašeho domova.

  Philips Hue White Ambiance

  Základní sada

   

  Začněte se systémem Philips Hue pomocí základní sady White Ambience a dosáhněte lepší nálady díky přirozenému bílému světlu pro každý okamžik dne, od svítání do soumraku.

  Logo LED
  Ikona zaškrtnutí
  Čerpejte energii, soustřeďte se, čtěte a odpočívejte se světlem
  Ikona zaškrtnutí
  Pomalu se probouzejte při soukromém východu slunce
  Ikona zaškrtnutí
  Ovládejte svá světla podle sebe
  Philips Hue White Ambiance 871869654869

  Funkční osvětlení haly – pro dokonalý první dojem

   

  Vaši volbu osvětlení haly určují různé faktory. Velikost haly závislosti na velikosti vašeho domu, proto je nutné uspokojit různorodé požadavky.

  V zásadě každá hlava vyžaduje základní jasnost, která osvětluje prostor rovnoměrně. K tomuto účelu se obzvlášť hodí stropní světla do haly. V závislosti na velikosti haly však nemusí postačovat k osvětlení celé místnosti. Nepřímé osvětlení na stěnách přispívá k útulnější a pohostinnější náladě a současně zlepšuje první dojem z vašeho domova. Větší místnosti lze zvýraznit pomocí bodových reflektorů, které vytvoří rovnoměrné osvětlení a posvítí vám na cestu do dalších prostor.

  Jen to nejlepší pro vaši halu – přehled všech výhod

  5letá záruka
  Kromě standardní 2leté záruky na tento světlený zdroj nabízí společnost Philips 5letou záruku na systém LED, tedy na modul LED a předřadník v tomto světelném zdroji.
  Teplota chromatičnosti světla
  Světelný zdroj může mít různé teploty chromatičnosti, uváděné v kelvinech (K). Světelné zdroje s nízkou hodnotou kelvinů produkují teplé, útulnější světlo, zatímco ty s vyšší hodnotou kelvinů produkují studené světlo dodávající více energie. Tento světelný zdroj Philips nabízí teplé bílé světlo navozující útulnou atmosféru.
  Úsporný světelný zdroj Philips
  Tento úsporný světelný zdroj Philips ve srovnání s tradičními světelnými zdroji šetří energii a pomáhá vám ušetřit peníze za účty za elektřinu a přispět vaší troškou k ochraně životního prostředí.
  LED – průměrná použitelnost 15 let
  Světelný zdroj, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité ve světleném zdroji LED Philips vydrží až 15 000 hodin (což odpovídá 15 rokům v případě průměrného používání 3 hodiny denně, s nejméně 13 000 spínacími cykly). Je příjemné si představit, že se nebudete muset starat o údržbu ani výměnu světelných zdrojů, a přitom si zajistíte dokonalé osvětlení prostředí své domácnosti.

  Zdůrazněte vchod pomocí osvětlení haly

   

  Jakmile je v hale nastaveno základní osvětlení, je na řadě zaměřit se na vytvoření příjemné atmosféry. Montáž světel může zdůraznit krásné dekorativní kousky, které bývají často umístěny ve větších halách. Stolní lampy na komodách nebo příbornících vytvoří teplé ostrovy světla. Ke zvýraznění obrazů a soch lze použít nástěnná svítidla. Šatní skříně mohou zvýraznit svítidla downlight nebo bodové reflektory na drátu, tyči nebo napájecích drahách. Při zvažování světla v hale se zrcadly je nejlepší vybrat nástěnné svítidlo s měkkým neoslňujícím světlem. Barevné světelné zdroje a svítidla LED mohou v hale vytvořit trochu okázalosti.

  Osvětlení haly – tipy

  Obývací pokoj podle společnosti Philips – zastavený obraz videa

  Osvětlení haly společnosti Philips: najděte vhodné osvětlení haly

  Ikona zaškrtnutí
  Světelné zdroje LED nebo úsporné světelné zdroje poskytují světlo po mnoho hodin.
  Ikona zaškrtnutí
  Barevné osvětlení může hale dodat jedinečná zvýraznění. Použijte Philips Hue a vyberte si z 16 milionů barev.
  Ikona zaškrtnutí
  Pro vřelé uvítání použijte regulovatelné osvětlení. Žárovky WarmGlow poskytují útulné světlo – čím více světlo ztlumíte, tím je teplejší.
  Ikona zaškrtnutí
  V hale použijte přirozené světlo. Svítidla v hale by měla být schopna zjistit vysoce kvalitní barevné podání.
  Ikona zaškrtnutí
  Jasné světlo, které vám ráno pomůže vykročit do nového dne, útulná záře, když se domů vracíte až v noci: SceneSwitch poskytuje správné světlo pro všechny části dne, bez potřeby stmívače.

  Philips Hue White Ambience

  základní sada

  Philips Hue White Ambiance 871869654869