1
Výrobky

Vytvořte si krásnou atmosféru se stropními svítidly

Představujeme vám nabídku stropních svítidel, která rozjasní váš domov a upevní rodinnou pohodu. Objevte možnosti stropního osvětlení, porovnejte jednotlivé typy lamp a vyberte si svítidla přesně pro váš domov. 

Vytvořte si krásnou atmosféru se stropními svítidly

Přesvědčte se o výhodách našich lamp a svítidel

 

Naše kolekce stropních světel projasní váš domov každý den. Nejvyšší kvalita našich svítidel zaručuje odolnost a spolehlivost.

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

 
Scopri le possibilità dell'illuminazione a LED
 
 
 
 
 

Scopri le infinite possibilità dell'illuminazione a LED

 

Sentiti a casa con la più recente tecnologia LED di Philips. Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


Con le lampade LED di Philips ti sentirai subito a casa non appena accendi le luci. Le lampadine LED combinano una piacevole luce bianca calda con una durata eccezionalmente lunga. Le lampadine LED offrono significativi risparmi energetici immediati, valorizzando allo stesso tempo l'atmosfera della tua casa.


Visualizza tutte le lampadine LED

Vyberte si nejvhodnější stropní lampu do každého pokoje

Naše světla jsou namontovány na strop a dají se umístit do každého pokoje

Stropní svítidla se hodí do každého pokoje  - obýváku i ložnice

Obývací pokoj je vlastně srdce každého domova, je to místo, kde se schází rodiny, relaxují tam a vítají hosty. Tomu by měla odpovídat i kvalita osvětlení – dostatečně jasné, ale zároveň uklidňující dodávající pocit pohody. Stropní světla by měla umožňovat upravit intenzitu světla během dne. Pečlivý výběr umístění stropní lampy pomůže dotvořit pocit prostornosti a hřejivý tón rodinného krbu.

Stropní lampa do koupelny
 

Koupelna je místo, kde den začíná i končí. Ráno je spojeno s čištěním zubů, holením, úpravou a česáním vlasů. Naopak večer se koupelna mění v místnost, kde můžeme relaxovat v horké koupeli, než půjdeme spát. Je to taková oáza klidu, jež pomůže udělat celý den příjemnější. Vhodně zvolené stropní osvětlení by mělo každou činnost v koupelně umocnit.

Stropní světla do kuchyně


Nic víc, než vaření nás nepřiblíží pocitu domova. Kuchyň je místo, kde se při přípravě jídla nakrmí naše tělo i duše. Kde trávíme čas se svými milovanými. Dobré osvětlení dokáže navodit útulnou, šťastnou nebo čilou atmosféru. Toto vše nám umožňuje připravit jídlo přirozeně, s pečlivostí a kvalitou jako šéfkuchař nejlepšího hotelu. Nepodceňujte stropní osvětlení.

Nejoblíbenější stropní světla

Objevte stropní osvětlení Philips