1
Osvětlení

Záleží Vám na Vašem zraku?

Nám ano.
Philips LED

 

Nepodceňujte osvětlení a jeho vliv na zdraví

Věděli jste, že výměnou veškerých stávajících žárovek za kvalitní žárovky LED účinně porazíte bolest hlavy, únavu či stres? Nekvalitní diody LED při svícení problikávají. Ačkoliv jej lidské oko není schopné na pohled zaznamenat, má za následek velmi nepříjemné dopady na zdraví a všeobecnou spokojenost.
Chraňte si zrak díky kvalitními LED osvětlení

Dobrý zrak je základ všeho

Až 80 % všech vjemů zpracováváme prostřednictvím očí. Ostatní smysly, tedy čich, sluch, hmat a chuť, se na celkovém vnímání světa podílejí pouze z 20 %. Proto kvalita našeho života velmi záleží na tom, jak ho vidíme. A svět vidíme pouze tak dobře, jak dobře ho dokážeme nasvítit.

Nekvalitní osvětlení – hrozba pro naše oči?

 

Studie v různých částech světa ukazují na potřebu většího povědomí o faktorech, které by měly hrát hlavní roli při výběru světla. Odhalují také, jak malé procento lidí si je vědoma dopadů bezpečného osvětlení na kvalitu života, pohodlí a zdraví. V jaké skupině jste?

Podle 74 % lidí má osvětlení vliv na zdraví
Kvalitní oční péče zaostává za ostatními oblastmi

Pouze 28% lidí ví, jak vybrat pohodlné světlo pro své oči.
A Vy?

 

Zcela bezpečné světlo pro oči vyhovuje fotobiologickým bezpečnostním normám. Jak to vypadá v praxi, Vám ukáže Małgorzata Perz, inženýr oddělení kvality Philips Lighting.

V současné době najdete mnoho světelných zdrojů LED, od nízkonákladových žárovek až po sofistikovanější značky. I když se rozdíl zdá neviditelný pro oko, úspora kvality může mít vážné důsledky. Všechny produkty Philips LED jsou laboratorně testovány a jsou v souladu s fotobiologickou bezpečnostní normou.

 

Podívejte se na video a poznejte světlo, které nebliká a splňuje bezpečnostní normy.

Vliv osvětlení na studijní výsledky dětí

 

Nový celosvětový výzkum odhaluje význam zdraví dětského zraku v žebříčku priorit jejich rodičů. Také odhaluje přímou vazbu mezi fotobiologickou bezpečností a výsledky, které dosáhnou ve škole. Jak to vidíte vy?

Kvalita zraku dítěte

Aktuální články

Barevná teplota světla, chromatičnost – co je to

 

Chcete vědět, co je to barevná teplota světla neboli teplota chromatičnosti? Přečtěte si náš článek a zjistěte více o barevné teplotě.

Zařizujete pracovnu? Myslete na své zdraví

 

Pracujte nerušeně v příjemném prostředí. Zařiďte si pracovnu, ve které bude příjemné trávit čas díky dobrému světlu.

Uspořádání malých prostor: Jak na to?

 

Máte problémy s uspořádáním prostoru v malém bytě či místnosti? Pomozte si světlem a vytvořte opticky více místa.

SceneSwitch – jedna žárovka, tři nastavení světla

 

Přizpůsobte atmosféru tomu, co právě děláte. Díky žárovce Philips SceneSwitch LED můžete lehce změnit nastavení osvětlení z jasného světla na přirozené denní světlo nebo na příjemnou teplou záři. Nemusíte kupovat stmívač ani instalovat žádné další zařízení. Vystačíte si s vaším stávajícím vypínačem.

Tři nastavení intenzity světla díky SceneSwitch

Nemůžete si vybrat? 
Pomůžeme Vám!


Výběr správné žárovky nemusí být vždy lehký úkol. My Vám však rádi s výběrem správné LED žárovky pomůžeme.