Spotřebitele

Záleží Vám na Vašem zraku?

Nám ano.
Philips LED

 

Dobrý zrak je základ všeho

Až 80 % všech vjemů zpracováváme prostřednictvím očí. Ostatní smysly, tedy čich, sluch, hmat a chuť, se na celkovém vnímání světa podílejí pouze z 20 %. Proto kvalita našeho života velmi záleží na tom, jak ho vidíme. A svět vidíme pouze tak dobře, jak dobře ho dokážeme nasvítit. 

Sejde z očí, sejde z mysli…?

Věděli jste, že výměnou veškerých stávajících žárovek za kvalitní žárovky LED účinně porazíte bolest hlavy, únavu či stres? Nekvalitní diody LED při svícení problikávají. Ačkoliv jej lidské oko není schopné na pohled zaznamenat, má za následek velmi nepříjemné dopady na zdraví a všeobecnou spokojenost.

Pouze 28% lidí ví, jak vybrat pohodlné světlo pro své oči. A Vy?

 

Zcela bezpečné světlo pro oči vyhovuje fotobiologickým bezpečnostním normám. Jak to vypadá v praxi Vám ukáže Małgorzata Perz, inženýr oddělení kvality Philips Lighting.

V současné době najdete mnoho světelných zdrojů LED, od nízkonákladových žárovek až po sofistikovanější značky. I když se rozdíl zdá neviditelný pro oko, úspora kvality může mít vážné důsledky. Všechny produkty Philips LED jsou laboratorně testovány a jsou v souladu s fotobiologickou bezpečnostní normou.

 

Podívejte se na video a poznejte světlo, které nebliká a splňuje bezpečnostní normy.

 

Co nevidíme (a neměli bychom) jako hrozbu pro naše oči

Studie v různých částech světa ukazují na potřebu většího povědomí o faktorech, které by měly hrát hlavní roli při výběru světla. Odhalují také, jak malé procento lidí si je vědoma dopadů bezpečného osvětlení na kvalitu života, pohodlí a zdraví. V jaké skupině jste?

Jako rodiče vidí nebezpečí pro oči nejmladších
 

Nový celosvětový výzkum odhaluje význam zdraví dětského zraku v žebříčku priorit jejich rodičů. Také odhaluje přímou vazbu mezi fotobiologickou bezpečností a výsledky, které dosáhnou ve škole. Jak to vidíte vy?

Nasze żarówki testujemy w laboratorium Philips

 

 

Obecnie na rynku można znaleźć wiele ledowych źródeł światła, od niskiej jakości tanich żarówek, po bardziej wyrafinowane produkty znanych marek. Nawet jeśli różnica wydaje się niewidoczna dla oczu, oszczędzanie na jakości może mieć poważne konsekwencje. Wszystkie produkty Philips LED są testowane laboratoryjnie I zgodne z normą bezpieczeństwa fotobiologicznego.

Proč zvolit LED žárovky Philips?

Zdravé oči

Možnost nastavení
barevné teplot

Energetická
úspornost

Nastavitelná intenzita

světla

Kvalita není všechno?
Jak nastavit intenzitu světla


Základním pravidlem je používat vysoce intenzivní světlo při práci a dalších aktivitách, které vyžadují plnou pozornost. Dobře osvětlené by tak měly být veškeré pracovní prostory, např. psací stůl nebo kuchyňská linka. Nejlepší je používat světelné zdroje s nastavitelnou intenzitou. Jejich pomocí můžete míru osvětlení přizpůsobit aktuální činnosti a měnícím se požadavkům v průběhu života.

 

Světelné zdroje LED s funkcí stmívání navíc zaručí navození té správné atmosféry pro každou příležitost. 

Jak nastavit správnou barevnou teplotu?

Teplota barev je udávána v jednotkách stupňů Kelvina (K). Jejich prostřednictvím lze popsat jak přirozené, tak umělé světlo. Čistě modrá obloha, například, vyzařuje světlo o teplotě cca 10 000 K (studená barva), zatímco při západu slunce má světlo teplotu okolo 2000 K (teplá barva). Čím nižší je barevná teplota, tím „teplejší“ osvětlení je. Nastavení správné barevné teploty pomáhá přizpůsobit atmosféru místnosti různým činnostem.
Příjemná, teplá záře vhodná pro relaxaci a odpočinek.
Méně intenzivní, přirozené světlo navodí příjemnou atmosféru pro konverzaci s přáteli nebo četbu. 
Intenzivní světlo vám pomůže se soustředit na každý detail.
Jedna žárovka – tři různá světla?

Nemůžete si vybrat? 
Pomůžeme Vám!


Výběr správné žárovky nemusí být vždy lehký úkol. My Vám však rádi s výběrem správné LED žárovky pomůžeme.

Doporučené produkty