1
Osvětlení

Záleží Vám na
Vašem zraku?

Nám ano. Philips LED

*Navrženo pro pohodlí vašich očí. Navštivte naši stránku:  www.philips.com/eyecomfort  a
zjistěte více o výrobku a parametrech pro pohodlí očí, jako blikání, stroboskopický efekt a dalších.

Dobrý zrak je základ všeho

Až 80 % všech vjemů zpracováváme prostřednictvím očí. Ostatní smysly, tedy čich, sluch, hmat a chuť, se na celkovém vnímání světa podílejí pouze z 20 %. Proto kvalita našeho života velmi záleží na tom, jak ho vidíme. A svět vidíme pouze tak dobře, jak dobře ho dokážeme nasvítit.

Nepodceňujte osvětlení a jeho vliv na zdraví

V současné době najdete mnoho světelných zdrojů LED, od nízkonákladových žárovek až po sofistikovanější značky. I když se rozdíl zdá neviditelný pro oko, úspora kvality může mít vážné důsledky. Všechny produkty Philips LED jsou laboratorně testovány a jsou v souladu s fotobiologickou bezpečnostní normou. 

Podívejte se na video a poznejte světlo, které nebliká a splňuje bezpečnostní normy.

Stále více lidí si uvědomuje, že kvalita osvětlení má vliv na oči. A vy?

 

Studie v různých částech světa ukazují na potřebu většího povědomí o faktorech, které by měly hrát hlavní roli při výběru světla. Odhalují také, jak malé procento lidí si je vědoma dopadů bezpečného osvětlení na kvalitu života, pohodlí a zdraví. V jaké skupině jste vy?

Podle 74 % lidí má osvětlení vliv na zdraví
Kvalitní oční péče zaostává za ostatními oblastmi

Pouze 28% lidí ví, jak vybrat pohodlné světlo pro své oči.
A Vy?

Věděli jste, že výměnou veškerých stávajících žárovek za kvalitní žárovky LED účinně porazíte bolest hlavy, únavu či stres? Ačkoliv lidské oko není schopné na pohled zaznamenat rozdíl, může mít světlo z klasických žárovek za následek velmi nepříjemné dopady na zdraví a celkové pohodlí.

 

Zcela bezpečné světlo pro oči vyhovuje fotobiologickým bezpečnostním normám. Jak to vypadá v praxi, vám ukáže Małgorzata Perz, inženýr oddělení kvality Philips Lighting.

Vliv osvětlení na studijní výsledky dětí

 

Nový celosvětový výzkum odhaluje význam zdraví dětského zraku v žebříčku priorit jejich rodičů. Také odhaluje přímou vazbu mezi fotobiologickou bezpečností a výsledky, které dosáhnou ve škole. Jak to vidíte vy?

Kvalita zraku dítěte

SceneSwitch – jedna žárovka, tři nastavení světla

 

Přizpůsobte atmosféru tomu, co právě děláte. Díky žárovce Philips SceneSwitch LED můžete lehce změnit nastavení osvětlení z jasného světla na přirozené denní světlo nebo na příjemnou teplou záři. Nemusíte kupovat stmívač ani instalovat žádné další zařízení. Vystačíte si s vaším stávajícím vypínačem.

Tři nastavení intenzity světla díky SceneSwitch