1
Vertikální žehlení

Vertikální žehlení s parní žehličkou

Vyžehlit halenku do práce přímo na stojanu? Osvěžit rychle prádlo před schůzkou? Zní to skvěle? Vertikální parní žehlička umožňuje rychlé a efektivní osvěžení prádla a odstranění nevzhledných záhybů, zápachu i bakterií. Je to velmi moderní způsob žehlení parou, který určitě stojí za to vyzkoušet.

 

Jsou dva způsoby, jak vertikálně žehlit. Můžete si pořídit kvalitní parní generátor, který je zároveň i vertikální žehlička, nebo velmi moderní napařovač oděvů.

Parní napařovače oděvů pro rychlé a snadné vertikální žehlení

Napařovač Philips Styletouch


Ideální pomocník pro žehlení na poslední chvíli, když ráno zjistíte, že vaše oblíbená halenka se v šatníku pomačkala, ale už není čas vytahovat žehličku a žehlící prkno. Ruční napařovač oděvů StyleTouch je vyrobený přesně pro tyto případy. Velmi jednoduše se používá a je vždy připraven rychle přežehlit vše, co je potřeba. Díky technologii PureSteam, která zabraňuje usazování vodního kamene v přístroji, vám bude sloužit dlouhé roky a jeho výkon neklesne.
Napařovač Styletouch

Bohužel tento produkt již není k dispozici

Získejte 15% slevu na produkty Philips

Získejte 15% slevu na produkty Philips

Pronikne všude


Parní Napařovač Steam&Go je “cestovatel”. Díky svým malým rozměrům a úložnému pouzdru s vámi může cestovat a zajistit, abyste měli vždy dokonale vyžehlené prádlo i na cestách. Cestuje však nejen s vámi letadlem, ale i do těch nejhůře přístupných míst vašeho oblečení. Je dokonce schopný odstraňovat i zápach z potu nebo cigaret a ničit skoro 100 % všech bakterií. Tento skladný, ale výkonný napařovač na oblečení toho prostě umí mnoho.
Napařovač Steam and Go

Bohužel tento produkt již není k dispozici

Žehlení na ramínku


Žehlete přímo na ramínku. Vertikální parní žehlící systém s výkonným napařovačem oděvů ClearTouch, s ramínkem, skládačem i s ochrannými rukavicemi vám to umožní. Toto zařízení má vše, co je potřeba pro perfektně vyžehlené a čisté prádlo bez pachů a bakterií. Ramínko zajistí stabilní a pohodlné žehlení pomocí napařovače. Kvalitní ochranné rukavice chrání vaše ruce před horkou párou. Vertikální žehlení s napařovačem ClearTouch je tak maximálně pohodlné, rychlé, efektivní i bezpečné.
Žehlení na ramínku

Bohužel tento produkt již není k dispozici

Parní generátor je praktické 2v1


Pokud si chcete pořídit kvalitní žehličku, ale nechcete přijít o výhody vertikálního žehlení, můžete mít vše hezky v jednom přístroji. Doporučujeme parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus. Tato žehlička v sobě skrývá výkonnou páru pro snadné a rychlé žehlení. Navíc obsahuje technologii, která nastaví teplotu za vás a vy už nikdy nic nespálíte. Jak bylo zmíněno, umožňuje vertikální žehlení, díky kterému snadno a perfektně vyžehlíte i kousky oblečení, které mají hůře přístupná místa s kovovými doplňky, ozdobami a knoflíky. Tato žehlička je prostě tak variabilní a výkonná, že zvládne vyžehlit úplně vše.
Parní generátory

Tipy k žehlení


Vertikální parní žehličku už jsme vám snad pomohli najít. Přečtěte si naše další tipy jak si zpříjemnit čas při žehlení prádla.
 

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí!

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.