1
Čističky vzduchu

Zdravější vzduch s Philips

Čistý vzduch je pro vaše zdraví nezbytný

Čistička vzduchu Philips řady 3000

Čistička vzduchu Philips řady 3000 s technologiemi AeraSense a VitaShield IPS vzduch v interiéru automaticky čistí a vizualizuje jeho kvalitu prostřednictvím číselné zpětné vazby a barevného kroužku. Zachytí 99,97 % částic, které projdou filtry, čímž se účinně snižuje množství alergenů, plynů a pachů. Je ideální pro místnost o velikosti až 95 m2.
Čistička Philips
Video
Alergie není žádná legrace. Kýchání, rýma, oteklé a zaslzené oči dokáží pěkně potrápit. Své o tom ví i rodina Matouškových, které jsme proto věnovali čističku vzduchu. Vy teď můžete v našem seriálu sledovat, jestli zdravý vzduch doma opravdu dokáže s alergiemi zatočit.
PM 2,5
Městský životní styl, rekonstrukce nebo stěhování?

Vzhledem k tomu, že se kvalita vzduchu stává celosvětově závažným problémem, je čistý vzduch vzácnější než kdy předtím. Nejedná se pouze o problém venkovního vzduchu: problém se týká i vzduchu v interiérech. Nové dekorativní předměty a vybavení interiéru totiž mohou uvolňovat škodlivé plyny, jako formaldehyd a prchavé organické sloučeniny. Čističky vzduchu Philips vás budou lépe chránit před plyny, které vznikají v nových domech a v průběhu rekonstrukcí.
Pyl
Sbohem alergeny, vítej živote!

Alergie ovlivňují životy 30–35 % z nás. Kvalita vzduchu je přitom často jedním z příčinných faktorů projevení alergie – jelikož vzduch v interiéru často obsahuje jemné částice (PM 2,5), pyl a další alergeny. Díky čističkám vzduchu Philips můžete ultrajemné částice o velikosti 20 nanometrů (0,00002 mm), včetně alergenů, bakterií a částic snadno odfiltrovat.
Aplikace Philips Air

Testováno institutem ECARF pro alergiky


Na základě klinického testu provedeného institutem ECARF (jedna z předních světových organizací zabývající se výzkumem alergií) bylo zjištěno, že lidé alergičtí na pyl trpěli po použití čističky vzduchu Philips podstatně slabšími příznaky pylové alergie, jako je kýchání, slzení, červenání očí, podráždění nosu a rýma.
* Po 90 minutách vystavení působení čističek vzduchu Philips, v porovnání s vystavením působení bez filtru – klinicky testováno institutem ECARF.
Proces Aera sense

Inteligentní čištění díky funkci AeraSense


Snímač částic o výkonu srovnatelném s profesionální detekcí automaticky čistí vzduch v interiéru prostřednictvím:

1. Přesného monitorování

2. Okamžité reakce

3. Automatického čištění

4. Poskytování zpětné vazby v reálném čase

Čistička vzduchu

Vynikající výkon s technologií VitaShield IPS


Srdcem každé čističky vzduchu Philips je technologie VitaShield Intelligent Purification System (IPS)

 

1. Odstraňuje ultrajemné částice až o velikosti pouhých 20 nanometrů (0,00002 mm)

2. Filtruje až 99,97 % částic až o velikosti pouhých 0,3 mikronu

3. Do značné míry odstraňuje pachy, těkavé organické látky a bakterie

Vita Shield

Náhradní filtry pro čističky vzduchu Philips

Filtr HEPA

Filtr jemných částic HEPA


Náš filtr HEPA NanoProtect odstraní ze vzduchu ve vašem domově 99,97 % znečišťujících částic – jemný prach, bakterie, viry a alergeny až o velikosti pouhých 20 nanometrů.

Uhlíkový filtr

Aktivní uhlíkové filtry


Aby mohly filtry NanoProtect s aktivním uhlíkem filtrovat vysoce těkavé organické látky a nepříjemné pachy, jsou navrženy s využitím vysoce kvalitní struktury včelí plástve, která zajišťuje vynikající a spolehlivý výkon.

Registrace čističky a vyhledávání filtrů


Zaregistrováním své nové čističky vzduchu u společnosti Philips můžete snadno vyhledat správné náhradní filtry. Koneckonců, udržování filtrů ve špičkové formě je tajemstvím čistšího vzduchu ve vašem domově. Můžete si také zvolit možnost zasílání aktualit na e-mail a získat nárok na propagační akce.

Další výrobky

 • Zvlhčovače

  Zvlhčovače

  Trpí vaše pokožka, nos a krk podrážděním kvůli suchému vzduchu v domácnosti? Zvlhčete ho – hygienicky a přirozeným způsobem – pomocí zvlhčovačů Philips NanoCloud.

Čistička vzduchu s režimem proti alergenům

Čistička vzduchu s režimem proti alergenům

Velikost místnosti: až 95 m2, Odstraňuje částice o velikosti 0,02 um, Speciální režim proti alergenům, CADR (pyl)*: 393

AC3256/10
  Zaregistrovat

  Přijdejte se k Philips a získejte výhody

  Získejte 15% slevu

   

  Zapojte se do iniciativity Better Me, Better World a ziskejte 15% slevu na další nákup v online obchodě Philips (platí pouze pro nově přihlášené do databáze).