1
Světlení pro automobily

Malá změna
Velký rozdíl

Smallest actions

Ty nejmenší změny mají největší vliv

 

Většina malých úkonů, které provádíme na našem vozidle, jsou běžnou praxí. Ať si to uvědomujeme nebo ne, tyto úkony mají velký vliv na naše životy a životy druhých. I selský rozum vám napoví, že kvůli viditelnosti, bezpečí a péči je správné vyměnit oba světlomety zároveň.

car_lamp_indicator

Výměna v párech:
Nalezení správných žárovek

 

Osvětlení vašeho automobilu by mělo být co nejbezpečnější a nejjasnější, a proto byste neměli výběr žárovek do světlometů zanedbat. Nabízíme široký sortiment xenonových a halogenových žárovek, které jsou navrženy tak, aby vám poskytly nejvyšší kvalitu, výkon a styl za všech jízdních podmínek. Jsou též dostupné v balení po dvou a výměna obou najednou je tak snazší a levnější. Překonejte tmu s originálními žárovkami do světlometů kvality OE.

Chip icon
Car country side

Viditelná bezpečnost

 

Naše žárovky produkují více světla, vydrží déle a poskytují stálejší výkon než kdy dřív, čímž přispívají k bezpečnější jízdě. Bezpečí je hlavní prioritou naší společnosti a inspirací pro Viditelnou bezpečnost. Vyráběním vysoce kvalitního osvětlení se snažíme zvyšovat bezpečí na silnicích. Nejlepšího osvětlení svého vozidla dosáhnete jedině výměnou světlometů v párech.