1
Vlastnosti

Nová úroveň konzolového hraní

Postup na novou úroveň konzolového hraní

  PHILIPS Momentum
  přináší novou úroveň zobrazení při konzolovém hraní


  Vůbec poprvé si můžete dopřát jedinečnou kombinaci v podobě působivého zážitku z hraní na velké televizní obrazovce a špičkové výkonnosti počítačového monitoru. Vychutnejte si 43" obraz s úžasným rozlišením 4K a certifikací HDR1000, který se vyznačuje nulovým zpožděním na vstupu a nízkou dobou odezvy. Ponořte se přímo do akce z pohodlí vaší pohovky a zrychlete své reakce.

  Rychlost zobrazení

  Momentum Features

  Konzoloví hráči ocení rychlost displeje Philips Momentum: kombinace technologií Adaptive Sync a SmartResponse a nízkého zpoždění na vstupu ,společně s dobou odezvy 4 ms GtG, zaručují rychlou vizuální zpětnou vazbu a plynulý herní zážitek bez jakéhokoliv trhání,sekání či zdvojování obrazu.

  Kvalita obrazu

  Philips Momentum

  Rozlišení 4K UHD zajišťuje zobrazení i těch nejjemnějších detailů. Protože je panel schopen zobrazovat až 1,07 miliardy barev a využívá technologii Quantum Dot, jsou barvy mimořádně zářivé a dynamické. V kombinaci s certifikací VESA DisplayHDRTM 1000 přináší displej nejen vysoké hodnoty jasu, ale také mnohem věrnější obraz s vynikajícím jasem, skvělou hloubkou a jasnými detaily.