1
PRAGODENT 2019

Zveme vás k návštěvě stánku Philips Sonicare         

PRAGODENT 2019, 3.-5.10.2019

 

27. mezinárodní dentální veletrh, PVA Expo Praha, Letňany

Navštivte nás

Objevte inovace, které Philips Sonicare nabízí. Najdete nás v hale 2.
 

  • Vyzkoušejte nejnovější sonické zubní kartáčky Philips Sonicare
  • Získejte aktuální klinické důkazy
  • Využijte exkluzivní nabídky platné pouze na Pragodentu. Například sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Trial - běžná maloobchodní cena 1800 Kč, na Pragodentu pouze 499,- Kč*. Z každého prodaného sonického zubního kartáčku ProtectiveClean Trial z exkluzivní nabídky věnujeme 100,- Kč na podporu projektu Dentální hygiena pro neslyšící.

 

*Kompletní pravidla akce naleznete zde 

S účinností ke dni zveřejnění se mění pravidla a podmínky prodejní akce „PRAGODENT 2019“ tak, že za zvýhodněnou cenu bude možné získat sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Trial HX6848/92, nikoliv sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defense HX6803/04. Ostatní podmínky a pravidla prodejní akce zůstávají beze změn.

 

 

Vždy je cesta, jak čistit lépe

 

V roce 2019 Philips Sonicare oslavil 27 let existence sonické technologie Sonicare. Díky dlouholeté zkušenosti v oblasti vědeckého vývoje ve zdravotnictví přináší společnost Philips moderní pomůcky, které pomáhají vám a vašim pacientům přizpůsobit péči o dutinu ústní nárokům moderní doby a životního stylu.

Registrujte se


Využijte možnost online registrace k návštěvě našeho stánku a zkraťte si čekání na místě.

Těšíme se na vás!

Zaujala vás sonická technologie?

 

Objednejte si nás do své ordinace, třeba i v obědové pauze. Termín i čas určujete vy. Občerstvení zajistíme my. Pozvánka platí pro celý stomatologický tým.

Sonicare team