1
Products

Bezpečnost
Philips

Безопасност от Philips


Безопасността на пътя започва от това да виждате и да ви виждат добре. Безопасността на пътя започва с качественото автомобилно осветление!

Prevence nehod


Světlo má pro bezpečnou jízdu zásadní význam a současně představuje první a jediný prvek kruhu bezpečnosti, který skutečně pomáhá předcházet nehodám. Společnost Philips propaguje aktivní bezpečnost a předcházení nehodám zvyšováním celkové viditelnosti a osvětlení silnic. Řidiče tak lze zpozorovat dříve a oni sami vidí dále dopředu na cestu, mohou se tedy vyhnout potenciálnímu nebezpečí. Aktivní řešení bezpečného osvětlení Philips pomáhá ve spojení s pasivními bezpečnostními prvky vozidel zvyšovat celkovou jistotu řidiče a podporuje bezpečné řízení.
Prevence nehod

Okolnosti


Jízda v noci a špatné povětrnostní podmínky jsou hlavním faktorem u více než 60 % automobilových nehod. Lidské oko je špatně přizpůsobeno pro vidění ve tmě: mladý řidič s dokonalým zrakem v noci ztrácí 2/3 svých zrakových schopností. Kvalita nočního vidění se také rychle zhoršuje s věkem. Oko člověka ve věku 45 let například potřebuje čtyřikrát více světla než ve věku 25 let, aby zaregistrovalo stejné množství informací
Okolnosti

Snížená schopnost nočního vidění má za následek:
 

  • horší vnímání barev a nižší kontrast
  • vyšší citlivost vůči oslnění
  • horší odhadování vzdálenosti
  • únavu
Snížená schopnost nočního vidění má za následek


Výkonné halogenové a xenonové osvětlení Philips pomáhá tyto potíže potlačit a umožnit co nejlepší noční vidění v každém věku. Osvětlení Philips je přesné a výkonné, což usnadňuje rozpoznávání překážek a poskytuje řidiči více času na reakci.

 

Vyrábíme vysoce kvalitní automobilové osvětlení s maximálním světelným tokem a dlouhotrvajícím výkonem, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout ta nejúčinnější osvětlovací řešení. Víme totiž, že naše vysoce kvalitní osvětlení může zachránit životy.

Témata

Kvalita

Kvalita


Naše vysoce kvalitní osvětlení je výkonné a spolehlivé díky inovativním materiálům a přesné konstrukci.
Odolnost vůči vibracím

Odolnost vůči vibracím


24 V světlomety jsou speciálně navrženy, aby vydržely extrémní zátěž a vibrace, jimž čelí vaše nákladní vozy a těžké stroje. Rozbité cesty a vibrace jsou častou příčinou poruch světlometů.
LED solutions

LED řešení Philips


Naším cílem je minimalizovat dopad na životní prostředí u všeho, co vytváříme. Dodáváme spolehlivé výrobky s dlouhou životností, které v souladu se směrnicí EU pro nakládání s elektroodpadem omezují množství použité energie odpadu.