1
Products

Kvalita
Philips

Vysoké standardy výroby Philips


Naše vysoce kvalitní osvětlení je výkonné a spolehlivé díky inovativním materiálům a přesné konstrukci. Naše výroba je pečlivě kontrolována a certifikována podle norem ISO 9001, ISO 14001 a QSO 9000 a v souladu s nejvyššími standardy ECE.

Kvalita originálního vybavení


Všechny automobilové halogenové žárovky Philips jsou označeny nálepkou Kvalita originálního vybavení. Ta značí, že značka Philips je volbou všech významných světových výrobců automobilů, a zaručuje následující:

 

  • Vysoce kvalitní výrobky pro větší bezpečnost
  • Nejmodernější technologie Philips
  • Certifikace a homologace ECE
 
Společnost Philips je již od roku 1914 špičkou v oboru osvětlení automobilů. V současné době je osvětlením Philips vybaven každý druhý vůz v Evropě.
OE-logo
ECE R37

Křemičité sklo Philips pohlcující ultrafialové záření pro optimální osvětlovací výkon


Křemičité sklo pohlcující ultrafialové záření poskytuje více světla na silnici a nejvyšší úroveň odolnosti vůči vibracím a extrémním teplotám. Prakticky eliminuje riziko exploze. Křemičité sklo Philips pohlcující ultrafialové záření filtruje ultrafialové paprsky, které mohou poškodit moderní plastové světlometové jednotky.
hard glass vs quartz glass
Přehrávání

Výhody křemičitého skla

 
  • Výkonnější světlo: Vysoce odolné křemičité sklo umožňuje zvýšení tlaku v žárovce a tím i vyšší výkon osvětlení.
 
  • Lepší odolnost: Žárovka Philips z křemičitého skla (vlákno s teplotou 2 650 °C a sklo s teplotou 800 °C) vydrží velké teplotní změny.

 

  • Optimální ochrana proti ultrafialovému záření: Speciální povlak pohlcující UV záření žárovek Philips z křemičitého skla chrání světlomety před škodlivými ultrafialovými paprsky. Povlak pohlcující UV záření zabraňuje žloutnutí plastových světlometových jednotek.
quartz
resistance against humidity

Nejmodernější technologie Philips je šetrná k životnímu prostředí


Naše přelomové využití technologie LED a nová řada xenonových světel znamená více světla za méně energie. Naším cílem je minimalizovat dopad na životní prostředí ve všem, čím se zabýváme. Dodáváme spolehlivé výrobky s dlouhou životností, které v souladu se směrnicí EU pro nakládání s elektroodpadem (WEEE) omezují množství odpadu. Jako přední výrobci osvětlovacích prvků snižujeme obsah nebezpečných materiálů, a to nad rámec požadavků evropské směrnice RoHS pro používání rtuti.

Všechny halogenové žárovky Philips neobsahují olovo, kadmium ani rtuť.

pb free

Témata

Safety

Bezpečnost


Základní pravidlo bezpečnosti na silnici zní – vidět a být viděn. Bezpečnost na silnici začíná kvalitním osvětlením vozu!
Vibration Resistance

Odolnost vůči vibracím


24 V světlomety jsou speciálně navrženy, aby vydržely extrémní zátěž a vibrace, jimž čelí vaše nákladní vozy a těžké stroje. Rozbité cesty a vibrace jsou častou příčinou poruch světlometů.
LED solutions

LED řešení


Naším cílem je minimalizovat dopad na životní prostředí u všeho, co vytváříme. Dodáváme spolehlivé výrobky s dlouhou životností, které v souladu se směrnicí EU pro nakládání s elektroodpadem omezují množství použité energie odpadu.