1
Products

LED
řešení

LED řešení Philips


Naším cílem je minimalizovat dopad na životní prostředí u všeho, co vytváříme. Dodáváme spolehlivé výrobky s dlouhou životností, které v souladu se směrnicí EU pro nakládání s elektroodpadem (WEEE) omezují množství použité energie odpadu.
LED Daytime Running Lights

Světla s LED diodami pro denní svícení za jízdy


Naše výkonné, vysoce kvalitní LED diody Luxeon® poskytují naší řadě světel s LED diodami pro denní svícení za jízdy (DRL), která obsahuje výrobky, jako jsou např. LED Daylight 8 a nejnovější LED DaylightGuide, nový a exkluzivní design LED diod bez intenzivních bodů.
LED Inspection lamps

Inspekční LED lampy


S potěšením představujeme naši profesionální řadu inspekčních LED lamp vybavenou vysoce výkonnými LED diodami, které vám pomohou jasně vidět a lépe pracovat v jakémkoli prostředí. Naše inspekční LED lampy vyzařují přirozené, extrémně silné světlo s teplotou od 6 000 K do 10 000 K, přesně jak potřebujete.
X-tremeVision LED

X-tremeVision LED


Naše řada LED osvětlení interiéru a signálního osvětlení* X-tremeVision pro osobní vozy (12 V) a nákladní vozy (24 V) je řešením zítřka dostupným již dnes! Nabízí pětkrát více světla** a má životnost až 12 let. Její dokonalá geometrie vysílá silné světlo jednoduše tam, kde je potřeba, bez oslňování řidičů. (Dostupné v teplotách chromatičnosti 4 000 K a 8 000 K). Vysoký výkon signálních LED řešení umožňuje rychlejší reakce a vyšší bezpečnost.

Témata

Bezpečnost

Bezpečnost


Základní pravidlo bezpečnosti na silnici zní – vidět a být viděn. Bezpečnost na silnici začíná kvalitním osvětlením vozu!
Kvalita

Kvalita


Naše vysoce kvalitní osvětlení je výkonné a spolehlivé díky inovativním materiálům a přesné konstrukci. Naše výroba je pečlivě kontrolována a certifikována podle norem ISO 9001, ISO 14001 a QSO 9000 a v souladu s nejvyššími standardy ECE.
Odolnost vůči vibracím

Odolnost vůči vibracím


24 V světlomety jsou speciálně navrženy, aby vydržely extrémní zátěž a vibrace, jimž čelí vaše nákladní vozy a těžké stroje. Rozbité cesty a vibrace jsou častou příčinou poruch světlometů.